Güncel

Cardano (ADA) için şu anda 500'den fazla yeni proje inşa ediliyor!

ADA ekosistemi büyümeye devam ederken 500'den fazla proje şu anda Cardano'da inşa ediliyor!

Cardano (ADA) için şu anda 500'den fazla yeni proje inşa ediliyor!

Eylül 2021'de Cardano (ADA) ağı, akıllı sözleşme yeteneklerinin uygulanmasını içeren önemli bir yükseltmeye sahipti ve bu da ağın daha önce olduğundan daha hızlı büyümesini ve çalışmasını sağladı.

Blok zincirindeki gelişme, yükseltme ile hızlandığından, son aylarda ağda bir dizi önemli kilometre taşına ulaşıldı.

Cardano (ADA) için şu anda 500'den fazla yeni proje inşa ediliyor!

Gerçekten de, Cardano ekosistemi büyümeye devam ediyor ve Tim Harrison'ın bir LinkedIn gönderisine göre, 11 Mart itibariyle ADA'da, takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonları, DeFi ödünç verme ve yeni cüzdanlar dahil olmak üzere 517 proje inşa ediliyor.

Harrison'ın gönderisinde şu ifadelere yer verildi; "#Cardano ekosistemi, NFT koleksiyonlarından #DeFi kredilerine ve yeni cüzdanlara kadar 500'den fazla projeyle #BuildingOnCardano ile büyümeye devam ediyor. Platformu ileriye taşımaya devam eden tüm IOG ekibine duyurulur.”

Özellikle, NFT koleksiyonları %34,7 ile Cardano üzerine inşa edilen projelerin en büyük payına sahiptir. Ayrıca finans analizleri ile bilinen Finbold kısa süre önce 6 Mart'ta Cardano'da basılan NFT'lerin sayısının 800.000 dönüm noktasını aştığını bildirmişti.

Cardano ağı ölçeklenmeye ve gelişmeye devam ediyor

Ocak 2022'nin sonundan bu yana Cardano, 1000'den fazla akıllı sözleşmeyi ve 3 milyondan fazla yeni ADA cüzdanını memnuniyetle karşıladı.

Bununla birlikte, ADA ekosisteminin devam eden büyümesine rağmen, Cardano 7. ardışık aylık kırmızı mumunu oluşturuyor ve en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığı için uzun süreli düşüş döneminin devamına işaret ediyor.

NFT
Yorumlar
hakan
Tanıtım yaptınız 13.27 ADA. 10.50YE DÜŞTÜ. ŞİMDİ 12.07.HERKEZİ ZARARA UĞRATTINIZ. Maalesef sizi de kullanıyorlar reklam yapıyorlar para kazandırmak için ama herkesi kandırdılar
Cevapla
hakan
Arkadaşlar Kesinlikle inanmayın böyle Haberlereada diye tanıtıyorlar Geçen hafta aldığından şu anda çok zarar ettim ve yine adayı tanıtıyorlar ve yine zarar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.