Güncel

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

Cardano ( ADA ) blok zincirinin kurucusu Hoskinson, 'Cardano'ya gelmek için çok geç değil' diyerek, Ethereum ( ETH ) ağının kurucusu Vitalik Buterin ile alay etti!

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

Cardano ( ADA ) blok zincirinin yaratıcısı ve kurucusu, Ethereum ( ETH ) ağının  kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile dalga geçti.

Cardano ( ADA ) kurucusu, Ethereum ( ETH ) kurucusu ile dalga geçti!

Amerikalı bir girişimci olan Hoskinson, aynı zamanda Ethereum blockchain platformunun kurucu ortağıdır. Hoskinson, 17 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım ile, eski ortağı ve Ethereum ( ETH ) ağının  kurucularından biri olan Vitalik Buterin ile arsız bir açıklama yaparak dalga geçti.

Yapılan paylaşım, Buterin'in Ethereum, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve genel olarak demokrasi hakkındaki çelişkilerini tartıştığı Twitter ileti dizisine yanıt olarak geldi. Açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

“Ethereum'ın kültürel de dahil olmak üzere uzun vadeli istikrar ve istikrarı vurgulayan Bitcoin benzeri bir sistem haline geldiğini görme arzum ile oraya ulaşmanın oldukça fazla aktif koordineli kısa vadeli değişim gerektirdiğini fark etmem arasındaki çelişki.”

ADA ile ilgili şüpheler

Bu arada, ADA'yı "şaşırtılmış bir dolandırıcılık" olarak nitelendiren muhaliflere yanıt olarak, IOHK CEO'su Hoskinson, Cardano'nun saklayacak hiçbir şeyi olmadığını bir kez daha açıkladı.

UST'nin yaşadığı ve Terra ekosisteminin çöküşüyle ​​sonuçlanan “çöküş trendinin” ardından, Deus Finance'in sabit para birimi DEI gibi, genel olarak değer kaybeden sabit paralar hakkında endişeler de dile getirildi.


Yorumlar
Pi Network
Arkadaşlar pi network bir kripto para uygulamasıdır.Amaclari tüm dünyada kullanılabilir bir dijital para oluşturmak. 2019 da kuruldu. Geleceği olan bir uygulama . Günde sadece 1 kere girmek yeterli ve kesinlikle ücretsiz. Uygulama zorunlu referans kodu istiyor: halil6512 benim referansım . Ücretsiz bir yatırım adayı . 1 yıldır kullanıyorum çok sağlam ilerliyor . Değerinin yüksek olacağı konusunda büyük beklentiler var. 35+ milyon kullanıcısı var şuan . Bu haliyle en çok üyesi olan kripto paradır. Kyc işlemleri başladı. Bence kaçırmayın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.