Güncel

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti. Peki şimdi sırada ne var?

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

Son kripto para piyasası gerilemesi, birçok yatırımcıyı çalkantılı 2022 yılının tekrarı konusunda endişelendiriyor, ancak yüksek hacimli büyük Cardano ( ADA ) işlemleri, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi için sağlıklı bir işaret olabilir.

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti.

Tesadüf eseri, zincir üstü ve sosyal ölçüm platformu Santiment tarafından 14 Şubat'ta yayınlanan yeni ' Cardano Eyaleti ' raporuna göre, Şubat ayının başından bu yana Cardano balina ve köpekbalığı işlemlerinin sayısı büyük bir artış kaydediyor.

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti. - Resim : 1

Cardano balina işlem sayısı. Kaynak: Santiment

Spesifik olarak, 100.000$ ve üzeri Cardano işlemleri, Şubat ayının başından bu yana günde ortalama 1.700 işlem gerçekleştiriyordu; bu, Ocak ayı boyunca gerçekleşen günde ortalama 300 işlemden %467'lik bir artışla olumlu bir işaret.

Rapora göre bu arada, 10.000 ila 10 milyon ADA tutan balina ve köpekbalığı adresleri, kripto ticaret platformu FTX'in 9 Kasım 2023'teki çöküşünden bu yana, yayın tarihindeki değeri 235,5 milyon dolar olan ortak 659,53 milyon ADA biriktirdi.

Cardano fiyat analizi

Mevcut durumda, Cardano'nun yerel tokeni şu anda 0,36 $'dan el değiştirdiği için günlük %2,62'lik mütevazi kazançlar kaydediyor. Aynı zamanda, grafiklerin de gösterdiği gibi, bu fiyat bir önceki haftaya göre %5,3'lük bir düşüşü, ancak yine de geçen aya göre %3,07'lik bir artışı temsil ediyor.

Cardano, balina aktivitesinde büyük bir artış kaydetti. - Resim : 2

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Büyük işlemlerin sayısındaki büyük artışa ek olarak, herhangi bir Cardano kurtarması, kripto paranın genel atmosferi ve makroekonomik ortamın yanı sıra ekosistemi çevreleyen olumlu gelişmeler (Şubat'taki Valentine güncellemesi gibi) dahil olmak üzere birçok faktöre bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.