Güncel

Cardano balina işlemleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski seviyeye ne zaman ulaşır?

Cardano balina işlemleri, büyük oyuncular fiyat düşüşünü fırsat bilip, satın almaya devam ettikçe, 4 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Cardano balina işlemleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski seviyeye ne zaman ulaşır?

Bitcoin ve Cardano ( ADA ) gibi diğer önde gelen kripto para birimlerinin hızlı düşüşü yavaşlamış gibi görünse de, balinalar olarak da bilinen büyük ölçekli yatırımcıların token varlıklarını büyütmek için düşen piyasadan yararlandığı görülüyor.

Cardano balina işlemleri, 4 ayın en yüksek seviyesinde! Fiyat eski seviyeye ne zaman ulaşır?

Zincir üstü ve sosyal analiz platformu Santiment'ten 13 Mayıs'ta yayınlanan bilgiler, Cardano balinalarının ADA işlemlerinin 12 Mayıs'ta 0,40 $'a düştüğü Ocak ayından bu yana en aktif zamanını yaşadığını ortaya koydu.

ADA, değeri 100.000 ABD Dolarını aşan 1.085 farklı işlem gördü; Santiment atmış olduğu tweet ile şu ifadelere yer verdi;

“Cardano'nun balinaları, fiyatlar saat (UTC) 8 ile 12 arasında 0,40 dolara düştüğü için dün bir işlem telaşı gösterdi. Bu ani artışlar, ADA için çok yaygın olarak fiyat yönü değişikliklerini gösteriyor ve daha fazla balina aktivitesini yakından izliyoruz.”

Cardano balina işlemleri. Kaynak: Santiment

Cardano fiyat analizi

Belirtildiği gibi, balina alımlarındaki artış, geçmişte DeFi varlığı için en büyük fiyat değişimlerini gösterdi. Ayrıca fiyat analizleri ile bilinen Finbold, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce Cardano balinalarının 7 aylık bir satış çılgınlığının ardından yeniden birikime geçtiğine dair kanıtlar bildirdi.

Veriler, balinaların toplam 1,7 milyon coin sattığı yedi aylık bir dönemden sonra, 1 ila 10 milyon ADA'ya sahip Cardano balina adreslerinin, son beş hafta içinde cüzdanlarına 196 milyon ADA daha stokladığını ortaya koydu.

Vasil hardfork'un protokolü genişletme ve işlem hacmini, hacmini ve likiditesini önemli ölçüde artırma niyetiyle Haziran ayı için planlandığı göz önüne alındığında, balinalar Cardano fiyatında bir artış bekliyor olabilir, çünkü tarihsel veriler ADA'nın fiyatının sıklıkla arttığını gösteriyor.

Şu anda Cardano, son 24 saatte %19.26 artışla ve geçen hafta %30.53 düşüşle 0.545$'dan işlem görüyor.

Yorumlar
TC.mehmetcik Y
Samsung Galaxy A22s Cep Tlf Tercihimdir fakat Türkiye piyasa bayilerde yok bir sıkıntımı var aceba ve Samsung Galaxy A22s Cep Tlf tercihimdir fakat ileriye dönük çıkacakmıdır beklemeye kaldık beyliyorum bekliyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.