Güncel

Cardano fiyat tahmini! ADA 2022'de 3 dolara ulaşabilir mi?

Cardano blok zinciri ağına eklenen akıllı sözleşmelerin sayısının artması ile daha fazla yatırımcı Cardano'yu satın almaya başladı. Peki ADA 2022'de 3 dolara ulaşabilecek mi?

Cardano fiyat tahmini! ADA 2022'de 3 dolara ulaşabilir mi?

Eylül 2021'de akıllı sözleşme işlevselliğinin uygulanmasını içeren önemli bir güncellemenin ardından Cardano (ADA) ağı, her zamankinden daha hızlı genişleyebildi ve çalışabildi. O zamandan beri, blok zincirindeki gelişme hızlandığından, son aylarda ağda bir dizi dönüm noktası elde edildi. Peki geçen yıl önemli bir büyüme kaydeden ADA, 2022'de 3 dolara ulaşabilecek mi?

Cardano fiyat tahmini! ADA 2022'de 3 dolara ulaşabilir mi?

Cardano blok zinciri ağına eklenen akıllı sözleşmelerin sayısının artması ile daha fazla yatırımcı Cardano'yu satın almaya çalıştı ve ADA'ya sahip cüzdan sayısındaki artış özellikle de geçen yıl önemli bir büyüme kaydetti.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, ADA toplam piyasa değerine göre 7. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine göre gün içinde %1,19 ve geçen hafta %8,13 düşüşle 1,06 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Merkezi olmayan madeni paranın şu anda 35,6 milyar dolarlık bir piyasa değeri var, ancak 2 Eylül'de ulaştığı 94 milyar doların hala yarısından daha düşük piyasa değerine sahip. Bu durum ise ADA'nın 2022'de bu seviyelere geri dönüp dönemeyeceği konusunu gündeme getiriyor.

Özellikle, Cardano boğaları ADA'nın Eylül ayının en yüksek seviyesi olan 2,96 $'a geri döndüğünü görmek istiyor, ancak şu anda zincirdeki olumlu gelişmelere rağmen bu çok uzak görünüyor.

Finansal analizleri ile bilinen Finbold, geçtiğimiz günlerde Cardano'nun neredeyse iki yıl içinde en düşük değerli fiyatında olduğunu bildirmişti. Özellikle, önde gelen kripto analisti Ali Martinez'in paylaştığı bir Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değer (MVRV) göstergesi, Cardano'nun o sırada 1,19 dolardan işlem görürken değerinin altında göründüğünü ortaya koymuştu.

Yorumlar
Cenk
Reklamlar; birilerinin elinde kaldı herhalde satmaya adam arıyor. Ada iyi bir coin ama alım zamanını bilmek lazım
Cevapla
Ahmet
Ada'ya yatirim yapacagima Sol veya Avax'a yatirsaymisim simdi kripto zenginiydim Ada'dan bir cacık olmaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.