Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret?

Zincir içi veriler, Cardano perakende ilgisinin hızla arttığını gösteriyor!

Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret?

Cardano'nun (ADA) fiyatı, zorlu bir büyünün ardından genel olarak olumlu kripto para piyasası duyarlılığını takip etmek için değişmeye başladığından, dijital varlığa olan perakende ilgisi onunla birlikte artıyor, son zincir içi veri analizi bunu kanıtlıyor.

Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret?

Kripto analitik platformu IntoTheBlock tarafından 4 Mayıs'ta paylaşılan verilere göre, tüccarlar (perakende yatırımcılar) veya ADA'yı bir aydan daha kısa bir süre tutan adreslerin elindeki bakiye, yalnızca 30 gün içinde %186.19'a kadar arttı.

Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret? - Resim : 1

Kaynak: IntoTheBlock

"Bu adresler artık toplu olarak ADA arzının %36,14'ünü elinde tutuyor." Aynı zamanda, jetonu bir yıldan uzun süredir elinde tutan hodler sayısı %6,20 artarken, kruvazör sayısı (bir ila 12 ay arasında tutan) %10,49 arttı.

Cardano için ir dizi olumlu olay

Son gelişme, 1 ilâ 10 milyon token tutan Cardano balina adreslerinin dijital varlığı biriktirdiğinin görülmesinden hemen sonra geldi ve 1.7 milyon ADA'yı gören yedi aylık bir çılgınlığın ardından beş hafta içinde 196 milyondan fazla ADA ekledi.

Ayrıca, ağ Nisan ortasında iki dönüm noktasına daha ulaştı. Özellikle, bir ay gibi kısa bir sürede üzerine inşa edilen 400 yeni projeyi kaydetti ve bu tür projelerin toplam sayısını 900'ün üzerine çıkardı.

Cardano perakende ilgisi hızla artıyor! Bu neye işaret? - Resim : 2

Kaynak: Tim Harrison

Aynı zamanda, 2022'nin ilk çeyreğinde yaklaşık 100.000 veya günlük ortalama 5.000 cüzdan ekledi.