Güncel

Elon Musk Twitter resmini değiştirdi, ApeCoin fiyatı uçuşa geçti!

Musk, BAYC Twitter resmini eklediğinde, ApeCoin'in piyasa değerine 1 saat içinde yaklaşık 1 milyar dolar aktı!

Elon Musk Twitter resmini değiştirdi, ApeCoin fiyatı uçuşa geçti!

ApeCoin (APE), 4 Mayıs Çarşamba günü, Elon Musk'ın Twitter profil resmi olarak Bored Apes kolajını koymasıyla piyasa değerine muazzam bir sermaye akışı gerçekleşti.

Elon Musk Twitter resmini değiştirdi, ApeCoin fiyatı uçuşa geçti!

Elon Musk, Twitter profil resmi olarak Bored Apes kolajını koydu. Kısa bir süre sonra ise, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ekosisteminin yerel tokeni ApeCoin, bir saatten daha kısa bir sürede 14.49 dolardan 17.49 dolara yükseldi ve %15'e kadar yükseldi. Özellikle, APE'nin değeri, bu artış sırasında neredeyse 1 milyar dolar artarak, sonunda geri çekilmeden önce 4,13 milyar dolardan 4,98 milyar dolara yükseldi.

APE piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Wu Blockchain'e göre, daha önce Musk'ın Moonpay aracılığıyla BAYC #1837'yi 569 ETH karşılığında satın aldığı  söylentisi vardı.

Ancak Sotheby'nin Dijital Sanat Eş Başkanı Michael Bouhanna, Musk'ın BAYC'nin bir resmini izinsiz olarak profil resmi olarak kullandığını ve kaynağı kaldıracağını veya kaynak göstereceğini ya da alıcının izniyle orijinal resmi kendisine sağlamaya istekli olacağını umduğunu söyledi.

Şu anda, CoinMarketCap verilerine göre, ApeCoin, geri çekilmesini takip eden gün sadece %3.44 artışla 15.5 dolar seviyelerinden ve geçen hafta %16.61 düşüşle 4.5 milyar dolarlık bir pazarla işlem görüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.