Güncel

Cardano sahipleri dikkat! Keskin yükseliş yakın olabilir!

Cardano, ERC-20 dönüştürücü lansmanı yaklaşırken bir ayda ağına yaklaşık 100.000 cüzdan ekliyor!

Cardano sahipleri dikkat! Keskin yükseliş yakın olabilir!

Cardano (ADA), aynı dönemde ağın yerel para birimi ADA'yı tutan cüzdan sayısındaki artışın da gösterdiği gibi, önceki yıla göre önemli bir büyümeye tanık oldu.

Cardano sahipleri dikkat! Keskin yükseliş yakın olabilir!

ADA 2022'de toplam 3 milyonu aşkın cüzdan sahibi ile dönüm noktasına ulaştıktan sonra, 2022'nin ilk çeyreğinde ağına günde yaklaşık 5.000 olmak üzere 450.000'den fazla cüzdan ekledi.

Cardano özellikle, geçen ay, ağına neredeyse 100.000 cüzdan ekledi. Cardano Blockchain Insights'ın istatistiklerine göre, 17 Mart'ta ADA 3.159.444 cüzdana sahipti ve sayının 3.253.074 olduğu 17 Nisan arasında toplam 93.630 cüzdan ekledi.

ADA cüzdanları. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

ERC-20 Dönüştürücü lansmanı

Özellikle son bir ayda cüzdan sayısındaki artış, ağın hızlı büyümesiyle örtüşüyor. Cardano ERC-20 Dönüştürücü, 18 Nisan 2022'de Mainnet'te yayınlanacak ve bu oldukça büyük bir anlaşma.

“Uygulama geliştiricileri ve işletmeler için kullanım durumlarının çeşitliliğini genişletmek” amacıyla Cardano, “ERC20 tokeninin platformuna geçişini destekleyecek”

Cardano'nun arkasındaki şirket, Girdi Çıktısı (IOHK) şunları ekledi;

“IO Global tarafından geliştirilen bir araç olan ERC20 dönüştürücü, Ethereum tabanlı belirteçleri kullanarak Cardano'da çözümler dağıtma açısından geniş fırsatlar sunarak bu ihtiyaçları karşılıyor.”

ERC-20 dönüştürücünün piyasaya sürülmesiyle, Ethereum blok zincirinden ERC-20 jetonları artık kullanım için Cardano blok zincirine kolayca aktarılabilir. ERC-20 dönüştürücünün tanıtımının ADA topluluğunda daha fazla gelişmeyi teşvik etmesi ve Cardano'daki DeFi hizmetlerini artırması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.