Güncel

Cardano, 'Top Brand Intimacy 2022' raporunda en üst sırada yer aldı!

Cardano, en son 'Top Brand Intimacy 2022' raporunda en üst sıradaki kripto markası oldu!

Cardano, 'Top Brand Intimacy 2022' raporunda en üst sırada yer aldı!

Genel sektör olgunlaştıkça farklı kripto para projeleri piyasa hakimiyeti için mücadele ediyor. Bu doğrultuda, daha fazla kullanım senaryosuna sahip projeler, çeşitli izleyiciler arasında iyi bir yankı uyandırıyor gibi görünüyor.

Cardano, 'Top Brand Intimacy 2022' raporunda en üst sırada yer aldı!

Özellikle, merkezi olmayan blok zinciri Cardano ( ADA ), MBLM Top Brand Intimacy 2022 raporuna göre 52,6 bölüm puanı ile en iyi kripto para birimi markası olarak ortaya çıktı.

Cardano, araç üreticisi Ford ve gıda işleme firması Nestle  gibi diğer ana akım markaları geride bırakarak genel olarak 26. sırada yer aldı.

Başka yerlerde, Bitcoin ( BTC ) dijital varlık markaları arasında ikinci sırada yer aldı ve genel olarak 30. sırada yer aldı ve onu 111 genel sıralama ile Polkadot ( DOT ) izledi. Aynı zamanda, Ethereum ( ETH ) 120 konumunda ve dördüncü sıradaki kripto oldu.

Cardano, 'Top Brand Intimacy 2022' raporunda en üst sırada yer aldı! - Resim : 1

MBLM En İyi Marka Yakınlığı 2022 sıralaması. Kaynak: MBLM

MBLM'nin Marka Yakınlığı Çalışması, duygulara dayalı en büyük markalara odaklanır ve sıralama, tüketicilerin kullandıkları ve sevdikleri markalarla nasıl bağ kurduğunu değerlendirmek için Yapay Zeka gibi teknolojik araçlardan yararlanır. 

Araştırma, 0 ile 100 arasında bir bölüm puanına dayalı olarak yoğunluğu, arketipleri ve aşamaları gözden geçirerek samimiyeti ölçmektedir. Puan ne kadar yüksekse, bir markayla olan duygusal ilişki o kadar yoğundur.

Cardano kripto Bitcoin'den nasıl daha iyi performans gösterdi?

Araştırmaya göre, Cardano geliştiricilerinin çeşitli girişimleri, varlığı, yaygın olarak sahip olunan ve ticareti yapılan bir kripto para birimi olan Bitcoin'den daha iyi performans göstermeye itti.

Özellikle, Cardano'nun konumu, daha düşük yatırım maliyetlerine ve riskleri en aza indirme yeteneğine ve ağı tüm fark yaratanlara hizmet etmeyi amaçlayan bir platform olarak tanıtan markalaşmaya bağlandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.