Güncel

Cardano zincir içi işlemler, 2022'de 50 kat arttı! Peki bunun anlamı ne?

100 bin doların üzerindeki Cardano zincir içi işlemler, 2022'de 50 kat artarak kurumsal talebi ortaya koyuyor!

Cardano zincir içi işlemler, 2022'de 50 kat arttı! Peki bunun anlamı ne?

Cardano (ADA), son haftalarda, blok zincirine eklenen proje sayısıyla uyumlu olarak fiyatının artmasıyla yükselişe geçti.

On-chain analitik tarafından 29 Mart'ta yayınlanan verilere göre, 2022'de Cardano, 100.000 doların üzerindeki zincir içi işlem miktarının bu yıl şimdiye kadar elli kattan fazla artmasının gösterdiği gibi daha fazla kurumsal talebe tanık oluyor.

Cardano zincir içi işlemler, 2022'de 50 kat arttı! Peki bunun anlamı ne?

IntoTheBlock platformu, birkaç gün önce 69 milyar ADA'dan biraz daha fazlasının aktarıldığını ve toplam zincir içi hacmin %99'unu oluşturduğunu vurguladı ve ekledi; “Cardano artan kurumsal talep yaşıyor. 100 bin doların üzerindeki zincir içi işlemlerin hacmi sadece 2022'de 50 kat arttı”

ADA büyük işlem hacmi. Kaynak: IntoTheBlock

Cardano yükseliş momentumu gösteriyor

Finans analizleri ile bilinen Finbold'dan gelen en son veriler, Cardano'nun fiyatının hard forklardan önce tırmandığını gösteriyor ve bu da birçok kripto para tüccarını ADA'nın Haziran 2022'de Vasil hard fork'undan önce başka bir önemli ralli görüp göremeyeceğini ve son fiyat artışını körükleyip körelmeyeceğini tahmin etmeye teşvik etmiş olabilir.

30 Mart itibariyle, en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığı Cardano'nun toplam piyasa değerinin 40,3 milyar dolar. Özellikle, Cardano'nun piyasa değeri sadece yedi günde 8 milyar dolardan fazla bir artış gördü.

ADA 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda ADA, gün için %1,47 düşüşle 1,19$'dan işlem görüyor, ancak geçen haftaya göre %23,72 gibi muazzam bir artış var.

Cardano'ya yönelik tutum değişikliğinden önce, kripto para birimi, Cardano'yu satın alan yatırımcıların sayısındaki artış piyasanın bakış açısını değiştirmesine neden olana kadar, art arda yedinci aylık kırmızı mumunu oluşturuyordu.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.