Güncel

Cardano'nun son piyasa değeri 24 saatte 20 milyar dolara ulaştı!

Pazardaki satışlara rağmen, Cardano'nun son 24 saatte piyasa değeri 20 milyar doları buldu.

Cardano'nun son piyasa değeri  24 saatte 20 milyar dolara ulaştı!

Bitcoin 22.000 doların altına düştüğü için kripto piyasasının 2022'nin başından bu yana kapitalizasyonunun %55'ini kaybetmiş olduğu son krize rağmen, bir DeFi varlığı olan Cardono sağlam kazançlar elde ediyor.

Cardano'nun son piyasa değeri 24 saatte 20 milyar dolara ulaştı!

CoinMarketCap verilerine göre, Cardano ( ADA ) son 24 saat içinde, 0,509 ABD dolarından işlem gördüğü için %10'un üzerine çıkmıştı.

Son dönemdeki en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığı 15,02 milyar dolardan 17,12 milyar dolara yükseldi ve mevcut piyasa belirsizliği ortasında kapitalizasyonuna 2,1 milyar dolar ekledi.

Cardano 1 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %7,45 ve %4,23 düşüşle kırmızıda işlem görmeye devam ediyor.

Cardano bir hardfork etkinliği öncesinde toplandı

Tarihsel veriler, bir hardfork olayına yaklaşırken ADA'nın fiyatının arttığını gösteriyor. Vasil hardfork güncellemesinin demlerinde olduğu ve bu ay tamamlanması planlandığı göz önüne alındığında, yatırımcılar Cardano'yu satın alıp almamaları konusunda dikkatli davranıyorlar.

Cardano'nun 13 Haziran'da 0,44$'a kadar düşmesine rağmen, ADA'nın son zamanlarda bir ayı piyasasında en çok tutulan kripto para olarak bir anketin zirvesinde yer almasına rağmen, yeşile dönmesi şaşırtıcı olmayabilir.

Cardano ayın başında, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında en fazla kazanan olarak piyasayı yönetmişti.

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson'ın 9 Haziran'daki bir röportajda, beklenen Cardano Vasil hardfork yükseltmesini "ölçeklenebilirlik tarafı ve ayrıca geliştirme deneyimi ile ilgili bir dizi iyileştirme" olarak tanımladığını ve Cardano'nun ana yarışına hazırlanırken "katlanarak büyüdüğünü" belirttiğini de ekleyelim.

Cardano ( ADA ), güncel durumda %0,54 artış ile $0,4846 dolardan işlem görüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.