Güncel

CeBIT Bilişim Eurasia 2013’te bu ürünler de tanıtıldı

Asus, Avision, Draytek, Planet ve Zyxel yeni ürünlerini Cebit Bilişim Eurasia 2013’te tanıttı.

CeBIT Bilişim Eurasia 2013’te bu ürünler de tanıtıldı

Tayvan üretimli ileri teknoloji firmaları en yeni ürünlerini, Dünya’nın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) şirketlerinin bir araya geldiği CeBIT Bilişim Eurasia 2013’te tanıttı.

Tayvan Ticaret Merkezi’nin CeBIT Bilişim Eurasia 2013 kapsamında düzenlediği basın toplantısında ASUSTeK, AVISION, DrayTek, PLANET Technology Corp. ve ZyXEL’in, AR-GE, kalite, tasarım ve pazarlama kriterleri ile Taiwan Excellence Ödülü almış en yeni ürünleri, hem tüketiciler hem de Türk şirketleri ile buluştu.

 1382881334_taiwan-excellence.jpg

Bilgisayar, dokunmatik ekran ve anakartta Dünya’nın en büyük üreticisi olan Tayvan, ICT ürünlerinde dünya çapında bir inovasyon merkezine dönüşüyor. Daha önce orijinal ürün üreticisi/orijinal tasarım üreticisi (OEM/ODM) sektörlerinde odaklanan Tayvan, verimlilikle rekabet gücünü artırmanın ana itici gücü olan inovasyonu ekonomik politikalarında öncelikli strateji olarak konumlandırdı.


YENİ ÜRÜNLER TÜKETİCİ İLE BULUŞTU


Asus Computer Inc. CeBIT Bilişim Eurasia 2013’de Windows 8 işletim sistemli, masaüstü bilgisayarın performansını tabletin esnek kullanım imkânları ile birleştiren dünyanın ilk All-in-One PC modeli ‘Transformer AIO’ ürününü tanıttı.

1382881361_asustransformer-aio.jpg


Avision bir bilgisayar ya da yazılım olmaksızın kullanıcıların tarama yapmasını sağlayan bir cep tarayıcı olan MiWand 2 Wi-Fi PRO ürününü teknoloji dünyasına tanıştırdı. 

1382881461_avisionmiwand-2-wi-fi-pro.jpg

DrayTek Corp. küçük ve orta ölçekli şirketlerde internet bağlantı hızını arttırarak verimlilik artışı sağlayan Vigor2860 VDSL2 Yüksek Entegrasyonlu Güvenlik Duvarı Yönlendiricisi kamuoyuna tanıttı. 

1382881383_draytekvigor2860.jpg

Planet Technology Corp. geliştirilen herhangi bir coğrafi engele takılmadan güneş enerjisini kullanarak dış mekanda kablosuz erişim noktaları ve IP kameralar gibi yüksek güçte ağ cihazlarına güç sağlayan Planet Endüstri Tipi Güneş Enerjili PoE Anahtarı BSP-300’u paylaştı. 

1382881415_planetbsp-300.jpg

ZyXEL Communications Corp. yüksek hızda VDSL2 erişimi, ileri düzeyde Kablosuz bağlantı ve QoS işlevi sağlayan, ev ve küçük ofis/ev ofis (SOHO) kullanıcılarını hedefleyen yüksek güçte üçlü oyun hizmeti sağlayan ağ geçidi VMG8924-B10A VDSL2/ADSL2+ AC Gigabit IAD ürününu CEBIT'te tanıttı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.