Güncel

Celsius kripto tokeni 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Celsius jetonu, satın alma baskısı arttıkça 2 $ seviyesini geri kazanarak 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Celsius kripto tokeni 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Kripto kredi platformu Celsius, şirketin iflas başvurusunda bulunmasına neden olan mali sıkıntılarla karşılaşsa da, CEL tokeni üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Celsius kripto tokeni 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı!

Bu içeriğimizi hazırladığımız sıralarda, token son 24 saatte %24'ün üzerinde bir büyüme ile 1,97 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap verilerine göre, CEL 9 Ağustos Salı gününün erken işlem saatlerinde, 2$ işaretini geçici olarak geri aldı ve firmanın Temmuz ortasında iflas başvurusunda bulunmasından bu yana %175'in üzerinde kazanç elde etti.

Celsius kripto tokeni 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı! - Resim : 1

CEL üç aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Ek olarak, CEL, sürekli satın alma baskısının ortasında önemli bir sermaye girişi de kaydetti. Bu doğrultuda, tokenin 9 Ağustos itibariyle piyasa değeri, 2 Ağustos'ta kaydedilen 303 milyon dolardan 170 milyon dolar artarak 473 milyon dolar oldu.

Celsius kripto tokeni 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı! - Resim : 2

CEL 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıca, CEL muhtemelen sosyal medyadan ilham alan kısa süreli kampanyalardan destek almıştır. #CELShortSqueeze başlığı altında koordineli bir Twitter etkinliğinde Celsius topluluğu, açığa satış yapanların pozisyonlarını kapatmaya zorlamak için CEL'i artırmaya çalıştığını ayrıca belirtelim.

Bununla birlikte, CEL'in kısa sürede sıkılmasının yeni olmadığını ve şirketin likidite sorunları nedeniyle müşteri çekme işlemlerini durdurmasıyla arttığını belirtmekte fayda var. Örneğin, 14 Temmuz'da , topluluk destek olarak varlığa daha fazla sermaye yatırmaya çalıştığından, belirteç çifte kazanç kaydetti.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.