Güncel

CES 2016: Kanser önleyici ve vajinal tedavi cihazı vSculpt tanıtıldı

CES 2016'da sağlık ürünleri de tanıtıldı.

CES 2016: Kanser önleyici ve vajinal tedavi cihazı vSculpt tanıtıldı

Kanser hayatımızın bir parçası. Bu satırları okuyan birçok kişinin kendisinin ya da ailesinden birilerinin kanser tedavisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilriiz. Kadınlar içinde geliştirilen bir cihaz hem vajina kanserine hem de vajinal tedavi amaçlı kullanımı ile öne çıkıyor.

Tamamen sağlık amacıyla üretilen vSculpt üstünde bulunan LED'leri sayesinde vajinal bölgeye nanometre düzeyinde ışın gönderek hücrelerin yenilemesini sağlıyor.

1452261628_ekran-alintisi.png

Kırmızı kas hücrelerinin tedavisinde de kullanılan vSculpt sinir hasarını gidermek ve kas hissiyatının arttırılması amacıyla da kullanılıyor. Üreticiler bu ürünün özellikle vajina kanseri sonucunda ameliyat gören hastaların oryantasyon sürecinde kullanılabileceğinin altını çiziyorlar.

1452261444_image3-780x585.jpeg

Ürünün en ilginç yanlarından birisi de telefonunuzdan LED'lerin kontrol edilebilmesi. Ürünle birlikte gelen aplikasyon sayesinde doktorunuz tarafından ayarlanan seansları cihaza atayabiliyorsunuz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.