Güncel

CES'te bir Türk şirketi: SmartMimic

Türk şirketi Smart Mimic, 7-10 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta gerçekleşecek dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2020'de yeni ürününü tanıtacak

CES'te bir Türk şirketi: SmartMimic

İstanbul ve San Francisco da operasyonlarını devam ettiren ve taşınabilir güvenlik çözümleri sunan Türk şirketi Smart Mimic, 7-10 Ocakta Las Vegas'ta gerçekleşecek olan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2020 de yeni ürününü tanıtacak.

CES'te bir Türk şirketi: SmartMimic

Apple ve Google dahil olmak üzere Forbes 500 şirketlerinden danışman ve yatırımcılara sahip olan Smart Mimic; siz, değerli eşyalarınız ve bisikletleriniz için veri ücreti olmadan akıllı izleme ve güvenlik çözümleri sunuyor.Eviniz,ofisiniz veya otel odanızın kapısı izinsiz açıldığında, kişisel eşyalarınız hareket ettirildiğinde veya sizden uzaklaşmaya başladığında sizi haberdar eden Smart Mimic ürünleri hareket halindeyken bile güvende kalmanızı sağlıyor.

Ürünlerden biri olan Mimic Go, dünyanın gezginler için ilk güvenlik ürünü ve değerli eşyalarınızı her yerde ve her zaman korumanın en kolay yolu. Küçük, hafif form faktörü, dış mekan kullanımı için benzersiz olan tasarımı ve dayanıklılığı onu en sık seyahat edenler için bile uygun hale getiriyor.CES’te ilk kez tanıtılacak olan Mimic Bike ise, hücresel sinyal gerektirmeden sürekli bağlantı ve GPS takibi sağlayan bisikletler için dünyanın ilk hepsi bir arada otomatik güvenlik cihazı olma özelliği taşıyor. Alarmı kurcalamaya karşı korumalı olan Mimic Bike, herhangi bir bisiklete kolayca monte edilir ve hiçbir yerde çalışmak için veri planı gerektirmez.

Şu anda küresel olarak bisiklet, otel odası, seyahat, eşya güvenliği ve takibi için kullanıcılarının her yerden haberdar olmasını sağlayan yepyeni teknolojisini piyasaya süren Smart Mimic,şirketinin donanım, yazılım zekası ve yepyeni ağ kapsama teknolojisinin birleşimi ile taşınabilir güvenliğin geleceğini oluşturuyor.

Yorumlar
💠 GakkoCan 💠
Yerli ve milli olan herseyi desteklim ve desteklememiz gereki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.