Güncel

ChatGPT'ye 2030'da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne cevap verdi?

ChatGPT'ye 2030'da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne cevap verdiğine yazımızın devamından birlikte göz atalım.

ChatGPT'ye 2030'da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne cevap verdi?

Giderek daha popüler hale gelen metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT, Ethereum ( ETH ) gibi dijital varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında yararlı bilgiler sağlayabildiği kripto para piyasası da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda ve amaçlarda faydasını göstermiştir.

ChatGPT'ye 2030'da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne cevap verdi?

Bu bağlamda Finbold, ChatGPT'den tarihsel fiyat hareketlerine ve mevcut piyasa koşullarına dayalı olarak 2030 yılına kadar Ethereum'un olası fiyat aralığını paylaşmasını istedi ve yapay zeka aracı, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin geleceğine dair içgörülü bir görüş sağladı.

ChatGPT, "Ethereum oldukça değişken bir varlık olduğundan ve fiyatı piyasa duyarlılığı, benimseme, ağ etkinliği ve düzenleyici gelişmeler.”

Öte yandan, AI aracının açıkladığı gibi:

"Bununla birlikte, Ethereum en başarılı kripto para birimlerinden biri oldu ve fiyatı son birkaç yılda önemli bir büyüme yaşadı."

ChatGPT diyor ki: 5.000$ – 20.000$

Ayrıca ChatGPT, "birçok uzmanın, ağında oluşturulan merkezi olmayan uygulamaların (dApp'ler) artan benimsenmesi ve merkezi olmayanın genişlemesi gibi çeşitli faktörler nedeniyle Ethereum'un fiyatının uzun vadede artmaya devam edeceğine inandığını" belirtti.

Bunun da ötesinde, chatbot, “ağın Ethereum 2.0 gibi gelecek güncellemelerle gelişme ve daha verimli hale gelme potansiyelinden” bahsetti. Belirli sayılar açısından, yapay zeka farklı göstergelere dayalı olarak belirli bir aralık oluşturmayı başardı:

“Çeşitli fiyat tahminlerine ve analizlerine dayanarak, bazı uzmanlar Ethereum'un fiyatının benimseme hızına ve teknik gelişmelere bağlı olarak 2030 yılına kadar 5.000 ila 20.000 $ arasında herhangi bir yere ulaşabileceğine inanıyor. Ancak, bu tahminlerin oldukça spekülatif olduğunu ve bir dizi faktöre bağlı olarak değişebileceğini belirtmek önemlidir.”

Ethereum fiyat analizi

Bu arada, Ethereum'un yerel tokeni, son yedi gündeki %5,65'lik düşüşün ardından toparlandığı, ancak aylık bazda %1,74'lük mütevazi bir artış kaydettiği için son 24 saatte %5,11 artışla 1.578 $'dan el değiştiriyordu. grafik, 15 Şubat'ta alınan verilere göre.

ChatGPT'ye 2030'da Ethereum fiyatının ne olacağını sorduk! Ne cevap verdi? - Resim : 1

Ethereum 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ayrıca, ChatGPT'nin Ethereum, XRP, Shiba Inu ( SHIB ) ve Bitcoin ( BTC ) gibi dijital varlıkların geleceği hakkında bilgi sağlamanın yanı sıra, benzersiz bir fırsat sunduğu için kriptonun daha fazla benimsenmesine yardımcı olabileceğini de belirtmek önemlidir. yeni başlayanlar için endüstrinin kavramları hakkında bilgi edinmek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.