ChatGPT'ye 2030'da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

ChatGPT'ye 2030'da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. Cevap ne mi oldu? İşte söylediği şey!

ChatGPT'ye 2030'da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

Metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT'nin ortaya çıkışı, tüccarların olası kripto fiyat tahminlerini belirleme gibi görevlerle piyasaları analiz etmelerine yardımcı olmak gibi farklı sektörlerde devrim yaratıyor. Aracın kripto alanındaki güncel olaylara ilişkin bilgisi sınırlı kalsa da, ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verebilir.

ChatGPT'ye 2030'da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

ChatGPT'den özellikle 2030'da mem kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ) için bir fiyat tahmini sunmasını istedik. Gerçekten de araç, kripto piyasası oynaklığına dayalı olarak SHIB için kesin bir fiyat sunmanın zor olduğunu kaydetti.

Ancak AI aracı, genel kripto piyasası görünümünün ve ağ gelişiminin SHIB'nin fiyatını belirleyebileceğine dikkat çekti.

ChatGPT, “SHIB'in 2030'daki fiyatını herhangi bir doğruluk derecesi ile tahmin etmek imkansız. SHIB'in fiyatı, kripto para piyasasının performansı, SHIB projesinin gelişimi ve genel ekonomik ortam dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Kripto para piyasası oldukça değişken ve öngörülemez ve SHIB'in gelecekteki fiyatı hakkında yapılan tüm tahminler tamamen spekülatiftir" dedi.

Özellikle, araç henüz deneysel aşamasındayken, fiyatların izlenmesi ve belirli koşullarda işlem yapılması gibi tekrarlayan görevlerin otomatikleştirilmesi için kullanılabilir. Aracın analitik potansiyeli, tacirlerin piyasa eğilimlerine ve fiyatlara dayalı bilinçli kararlar almasına yardımcı olabilir.

SHIB fiyat esasları

Aynı zamanda, PricePredictions'daki AI aracı da SHIB'nin önümüzdeki haftalar için fiyatını belirledi. Bir makine öğrenimi algoritmasından yararlanan araca göre, SHIB 28 Şubat'ta 0,000012 dolardan işlem yapmak için bir fiyat düzeltmesi yaşayacak.

ChatGPT tarafından sunulan projeksiyonun, varlığın toparlanacağına inanan SHIB savunucuları ile aynı çizgide olduğunu belirtmekte fayda var, belirtecin daha fazla fayda sağlaması için ağda daha fazla geliştirmeye ihtiyaç var. Özellikle, belirtecin başlangıcından ve yükselişinden bu yana, fayda eksikliği nedeniyle eleştirildi.

Bu bağlamda, Shiba Inu geliştiricileri, varlığın fiyatını iyileştirmek için jetonların hızlandırılmış yakılması gibi çeşitli girişimler sıraladılar. Aynı zamanda topluluk, Shibarium adlı katman 2 protokolü için hazırlanıyor.

Geliştiricilere göre, Shibarium'un maliyetleri en aza indireceği ve işlem hızlarını artıracağı bildiriliyor. Ancak, yükseltme için lansman tarihi belirsizliğini koruyor.

Shiba Inu fiyat analizi

SHIB, genel olarak 2023 kripto piyasası kazançlarının liderleri arasında yer aldı; ancak, token'ın ivmesi, piyasa duyarlılığındaki genel yavaşlama nedeniyle geçersiz kılınmış görünüyor. Basın zamanında SHIB, son 24 saatte %7'nin üzerinde kayıpla 0,00001234 dolardan işlem görüyordu.

ChatGPT'ye 2030'da SHIB fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey! - Resim : 1

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Gerçekten de, düşüş trendi çizgisi, tokenin teknik göstergelerinin pozitif kazanç işaretleri göstermesinin ardından geliyor ve varlığın 0,017 doları hedefleyecek şekilde konumlanmasına neden olan olası bir boğa flaması çıkışı var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.