Güncel

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları ETH fiyat tahminlerini açıklıyor!

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

Ethereum (ETH), boğalar 1.700 dolardaki sert direnci kırmaya çalışırken dengede kalmaya devam ediyor.

Şu anda 1.640 dolardan işlem görüyor. ETH, yerel destek seviyesi olan 1.650 dolarda konsolide olmaya devam ediyor.

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor!

ETH, Bitcoin'in (BTC) güçlü Yeni Yıl performansının peşinden koşmaya devam ederken, Aralık ayı sonlarında sıkılaşan Bollinger bantları, 2023'te etkileyici bir ralli için zemin hazırladı.

ABD ekonomisinden gelen olumlu makro duyarlılığın desteğiyle ETH, Ocak ayı boyunca %33'lük bir ralli yayınladı ve 12 Ocak'taki sansasyonel +%10'luk mumlar fiyatları 1.500 doların üzerine çıkardı.

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor! - Resim : 1

Tradingview / ETHUSD

Oynaklık dalgaları Şubat ayını karakterize etti. ETH, 1.600 $ - 1.650 $ arasında bir destek seviyesine ulaşmak için iki fiyat seviyesinden yavaşça yükseldi.

Mevcut direnç tavanı olan 1.700 $'a karşı yapılan çoklu koşular reddedildi. Ancak yerel destek tutuldu ve ETH şu anda konsolidasyonun 20. gününde.

ETH önümüzdeki 24 saatte ne yapacak?

Bugünün grafik yapısı, ETH'nin başka bir 1.700 $ testine doğru gidebileceğini gösteriyor. Ancak dikkatli olun, burada başka bir ret daha düşük trend çizgisinin kırılmasına neden olabilir. Bu ciddi bir aşağı yönlü risk.

Genesis ve Digital Currency Group'un alacaklılarla nihayet bir ön anlaşmaya vardığına dair duyuruyu çevreleyen yükseliş haberleri, daha yükseğe çıkmak için baskı oluşturmaya yardımcı olmalı.

Bununla birlikte, Coinbase CEO'su Brian Armstrong'un SEC Ethereum staking yasağı söylentilerine verdiği çok açık yanıt, piyasaları endişelendirdi.

21 Günlük SMA'nın 1.600 $'daki son destek testi, bunun gerçekleşmesi için gereken yukarı yönlü yörüngeyi verdi.

1.700 doların üzerinde bir kırılma (destek için çevrilirse) 1.775 dolara kadar çıkabilir. Tüccarların geçen Eylül'den hatırlayabilecekleri tarihi bir direnç seviyesi. Bu, 1.800 dolardan daha büyük bir hedef için bir destek görevi görebilir.

Ethereum almak için çok mu geç? Kripto uzmanları açıklıyor! - Resim : 2

TradingView / ETHUSD

Ancak 1.700 dolarlık tavan tutarsa ​​işler karışabilir. Bu, mevcut yapıyı bozabilir ve 1.550 dolara düşmeye zorlayabilir. Boğalar burada düşen bıçağı yakalayamazsa, aşağı yönlü risk 1.300 dolar olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.