Güncel

ÇİN'in yeni Nokia çakması görenleri şaşırtıyor!

Bu telefon diğer çakma telefonlardan biraz farklı...

ÇİN'in yeni Nokia çakması görenleri şaşırtıyor!

Bildiğiniz üzre ÇİN dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip olan ülkeler arasında ilk sırada yer alıyor. Aynı zamanda nüfusun da getirdiği temel iş gücüne dayanarak dünyadaki büyük firmaların çoğu üretimlerini burada yaptırıyor.

Diğer ülkelerin hepsinden doğal olarak ucuz işgücü ile birlikte ÇİN dünya devi olma yoluında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. ÇİN'deki uyanık işadamları ise kendilerinde olan potansiyelin farkında vardığı günden beri büyük telefon üretici firmalarının üretimlerinin taklitlerini üretiyor ve dünya pazarına büyük bir kar elde ederek sunuyorlar!

1334922828_213.jpg

Son zamanalarda bu çakma telefonlara bir yenisi daha eklendi. Eklenen bu telefon diğer çakma telefonlardan biraz daha farklı olarak görünüm ve dizayn açısından oldukça şık ve işlevsel bir boyut taşımakta. Telefonumuz bu zamana kadar gelen çakma modeller arasında neredeyse hemen ilk bakışta kendini farkettiren bir yapıya sahip.

Bu şuradan geliyor, ÇİN'de üretilen bu telefon daha önce eşi benzeri görülmemiş bir tasarıma sahip, her zaman bildiğimiz kızaklı türden olan bu telefonda tuşlar kaymıyor, bu sefer sıradışı olarak ekran kayıyor. Adeta bir sustalı bıçak gibi dışarı fırlayan bu cihazın adı ise N-KIA E68 olarak anılıyor.

*Nokia'nın hiçbir telefonu ile yakından uzaktan alakası olmayan bu telefonun Türkiye'ye gelip geleceği henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.