Güncel

The Amazing Spider-Man 3D ilk görseller geldi!

Spider-Man serisinin yeni filmi The Amazing'e ait yeni video ve fotoğraflar geldi!

The Amazing Spider-Man 3D ilk görseller geldi!

Sinema sektöründe milyonlarca izleyicisi olan Spider- Man serisinin geçtiğimiz aylarda 2012 filminin geleceği biliniyordu. Yeni filmle birlikte bizleri aynı zamanda süpriz kadro değişikliği de bekliyordu. Örümcek adam karakteriyle özleştirdiğimiz  Tobey Maguire'nın yeni filmde yer almadığı, onun yerine ise Andrew Garfield isminin yer aldığını görüyoruz. Yeni filmle birlikte gelen süpriz kadro değişikliğinin büyük tepkilere yol açtığını hepimiz biliyoruz.

Yeni filme ait 3 adet HD trailer ve epey bir görsel film yapımcıları tarafından sunuldu. Yeni filmimizdeki kadro ve kurgunun değişikliği bakalım filmi izleyenlerde ve film hasılatlarında nasıl bir etki oluşturacak?

1334917478_856.png

The Amazing filmimizin konusu ise: Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır...

The Amazing Spider-Man'e ait ilk Official HD Trailer'ı izlemek isterseniz tıklayın:The Amazing Spider-Man'ın birbirinden güzel müthiş resim GALERİSİ için tıklayın:
*Filmin Türkiye'de, duyumlara göre yaklaşık olarak 2 ay sonra vizyona gireceğini hatırlatmayı unutmayalım...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.