Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat!

Taylandlı sosyal medya fenomeni Kanokyada Jitampom, müstehcen fotoğraf ve videolarının yer aldığı telefonunu satıyor! Hem de öyle bir fiyata satıyor ki dudağınız uçuklayacak!

Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat!

Teknoloji dünyasında değişim hiç durmadan devam ediyor. Aldığınız bir akıllı telefon, 6 ay sonra bir üst modeli çıktığında artık eskimiş oluyor. Taylandlı bir sosyal medya fenomeni de bu yeni modellerden birisini satın almak istedi ancak fiyatları biraz yüksek bulunca aklına eski telefonunu satışa çıkarmak geldi. Ancak bu telefonu diğerlerinden ayıran bir özelliği var. Buna göre cihaz, içerisinde eski kullanıcısının fotoğraf ve videolarıyla beraber satılacak!

Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat!

Dediğimiz gibi bu telefon, sıradan telefonlardan değil. Zira cihazın içerisinde, fenomenin 30 bine yakın fotoğrafı ve 4 bine yakın videosu yer alıyor. Üstelik bu fotoğraf ve videoların içerisinde birçok müstehcen içeriğin yer aldığını da belirtmiş olalım. İşte Taylandlı sosyal medya kullanıcısının hayranları, bu bilgiyi alır almaz cihaza yoğun ilgi gösterdi.

Çıplak fotoğraflarının bulunduğu telefonu satıyor! Rekor fiyat! - Resim : 1

Hatta bir hayranı, telefonu satın almak için Kanokyada Jitampom’a 9 bin 500 sterlinlik (yaklaşık 198 bin TL) bir teklifte bulundu. Ancak güzel model tekliflerin yoğunlaştığını bahane ederek şimdilik bu teklifi bekletme kararı aldı. 3.000’den fazla kişinin Facebook üzerinden kendisine ulaştığını ve telefonun fiyatını sorduğunu aktaran Jitampom, hala teklifleri değerlendirme aşamasında olduğunu ifade etti.