Güncel

iPhone 14 satın almaya gidenlerin oluşturduğu kuyruk gündem oldu!

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yepyeni serisi iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. Görünüşe göre seri fiyatına rağmen ilgi gördü.

iPhone 14 satın almaya gidenlerin oluşturduğu kuyruk gündem oldu!

Yeni iPhone 14 serisinin Türkiye'de satışa çıkmasıyla insanlar akın akın bu cihazı almak için sıraya girdi. Teknoloji devi Apple'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone 14 serisi fiyatına göre yoğun ilgi ile karşılanmış gibi duruyor. Cihazların satışa sunulmasıyla Apple Store'ların önü her yıl olduğu gibi bu yıl da kuyruklarla doldu. Konu, sosyal medyada da gündeme oturdu.

Zira Apple'ın tanıttığı yeni iPhone serisinin fiyatları başlangıç olarak 30.000'den karşımıza çıkıyor. Ancak bu durum kimseyi etkilemişe benzemiyor. Bu kapsamda global enflasyon ve maddi zorluklar da yokmuşçasına insanlar akın akın iPhone 14 almak için sıraya girmiş durumda.

iPhone 14 satın almaya gidenlerin oluşturduğu kuyruk gündem oldu!

Oluşturulan kuyruk sosyal medyada da tepki topladı. Yüksek fiyatlara rağmen kuyruk olma pahasına iPhone 14 almaya gidenlerin görüntüleri görenleri şaşırttı.

Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda mutlaka bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Baht
olsun..😋..genw de açız aç..kemal amcam öyle söyledi.👍
Cevapla
Kartl
😆😂
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.