Güncel

Çocuk Şenliği Tivibu’da ücretsiz

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, çocukların bayramını kutluyor.

Çocuk Şenliği Tivibu’da ücretsiz

Şifreli çocuk kanalları ile Seç İzle servisindeki Çocuk Şenliği klasöründe yer alan tüm filmleri 15 Mayıs’a kadar ücretsiz sunuyor. 23 Nisan’ın 100’üncü yılına özel ödüllü yarışma da Tivibu Boomerang’da çocukları bekliyor.

Çocuk Şenliği Tivibu’da ücretsiz

Türkiye’nin dijital dönüşüme liderlik eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların en sevdiği filmler ve diziler gün boyu ekranda olacak. Tüm çocuk kanalları ile Seç İzle servisindeki Çocuk Şenliği klasöründe bulunan filmler de 15 Mayıs’a kadar ücretsiz izlenebilecek.

Şifreli kanallar herkese açık

23 Nisan Perşembe günü Disney Channel, Minika Çocuk, Minika Go, Cartoon Network ve TRT Çocuk gibi şifresiz kanallarla birlikte Boomerang TV, Disney Junior, Baby TV, Nicktoons ve Da Vinci Learning gibi şifreli kanallar tüm müşterilere açılıyor.

Seç İzle’de Çocuk Şenliği

Tivibu’nun Seç İzle servisindeki Çocuk Şenliği klasöründe, Scooby-Doo! ile Tom ve Jerry serisinin yanı sıra Londra’ya yerleşen Ayı Paddington’ın komik serüveni de iki filmle çocuklarla buluşuyor. Kutup Ekspresi’nde Noel Baba’nın evine giden trendeki küçük bir çocuğun öyküsü anlatılırken, LEGO Ninjago Filmi’nde dünyanın en kötü adamına karşı verilen mücadeleyle iyiliğin önemi ortaya koyuluyor. Mutlu Canavar Ailesi’nde ise lanetli bir ailenin tekrar insan olma öyküsü eğlenceli bir şekilde aktarılıyor.

23 Nisan’a özel içerikler

Tivibu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir yayın akışı hazırladı. Kral Şakir’in yeni bölümleri saat 13.30 ile 17.30 arasındaCartoon Network’te yayınlanıyor. Disney Channel’da saat 11.00’de Kim Possible: Film Başlıyor, 19.45’te Zombiler 2 TV’de ilk kez ekranlara geliyor.

Eğlenceli öğrenme kanalı Da Vinci TV’de de yeni programlar çocuk izleyicileri bekliyor. Ünlü şef Gordon Ramsay’nin kızı genç şef Matilda Ramsay, saat 18.00’de ekrana gelecek yeni bölümde çocuklara yemek yapmayı öğretirken bir de karaoke partisi düzenliyor. Doktor Xand Van Tulleken ve Doktor Chris’in gerçek hastalarla ilgilenip tıp bilimi ve biyoloji dünyasını keşfedecekleri Görevimiz: İnsan Vücudu, saat 11.30’da ekranlara geliyor. Bilimi Geliştirmek programının 12.30’da yayınlanacak ilk bölümü Yerçekimi Teknesi’nde, çocuklara yerçekimi güçlü bir teknenin nasıl yapılacağı eğlenceli deneylerle gösteriliyor.

23 Nisan’a özel bol hediyeli yarışma

Tivibu’da yer alan Boomerang kanalı ile 23 Nisan’ın 100’üncü yılına özel ödüllü bir yarışma düzenleniyor. Boomerangtv.com.tr’de yanıtlayanlar arasından bir kişiye eğlenceli çizim tableti WACOM ve Tivibu GO Sinema Paketi üyeliği, 10 kişiye de Tivibu GO Sinema Paketi üyeliğiyle birlikte Boomerang Hediye Paketi veriliyor. 26 Nisan 23.59’da sonra eren yarışmaya katılmak isteyen izleyiciler detaylara boomerangtv.com.tr’den ulaşabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.