Güncel

Creality CR-10 Smart Pro ile yaratıcılığınızı serbest bırakın

Creality CR-10 Smart Pro kullanıcılara bekledikleri deneyimi yaşatmak için burada. İşte performans ve kolaylık açısından en kullanışlı cihazın özellikleri.

Creality CR-10 Smart Pro ile yaratıcılığınızı serbest bırakın

Teknolojik gelişmeler hepimizin hayatını değiştiriyor. Bir inovasyon araştırmacısı olarak Creality, kendisini araştırmaya adamış durumda ve şirket atılımlar yapmaya devam ediyor. CR-10 Smart Pro'nun sunduğu Creality sunduğu akıllı teknoloji ile yaratıcılığın kıvılcımlarında baskı deneyimini temelden geliştiriyor.

Zeka daha fazla olasılığın kapısını açıyor

Creality Cloud, bol model kaynaklarına sahip bir veritabanı olarak karşımıza çıkıyor. CR-10 Smart Pro, Wi-Fi, Bluetooth veya Ethernet üzerinden model indirmek için Creality Cloud'a kolayca bağlanabilir. Creality, bulut dilimleme ve tek tıklamayla yazdırmayı gerçekleştiriyor; bu da kullanıcıların favori modellerini uzaktan yazdırarak konum kısıtlamasını ortadan kaldırabileceği anlamına geliyor. İstediğiniz zaman yazdırmak artık bir rüya değil.

Model oluşturmanın her bir parçasına tanık olmak mümkün. AIoT HD kamera ile donatılmış CR-10 Smart Pro, kullanıcıların uzaktan gerçek zamanlı kontrol yapmalarına olanak tanıyor. Tüm süreç tamamen kullanıcının kontrolü altında.

Çifte Güvence için Çift Modlu Tesviye

Diğer 3D yazıcılardan farklı olarak, akıllı seviyeleme özelliğine sahip CR-10 Smart Pro, manuel seviyeleme modunu kullanmaya devam ediyor. Bu yüzden buna çift modlu seviyelendirme diyoruz. Kombinasyon, tesviye doğruluğuna büyük güvence veriyor. Akıllı seviyelendirme, zamandan tasarruf ederek verimliliği artırıyor ve manuel seviyelendirme, kullanıcılara DIY keyfi sunuyor. Yani çift mod, çift eğlence.

Daha Yüksek Hassasiyetle İyi Performans

Uçak sınıfı alüminyumdan yapılmış yedi modüle sahip entegre yapı ile, CR-10 Smart Pro'nun montajı on dakika içinde tamamlanabiliyor. Portal, metal çapraz çubuklarıyla birlikte yazıcının dengesini garanti ederek başarılı baskı için sağlam bir temel sağlıyor.

Tam metal doğrudan ekstrüder, istikrarlı performans sağlıyor. CR-10 Smart Pro, yüksek hassasiyeti mümkün kılıyor. Cihaz TPU, PA, karbon fiber vb. ile yazdırırken bile mükemmel performansı koruyabilen, kendi geliştirdiği ekstrüderi kullanıyor. İyi filament uyumluluğu, daha yaratıcı olanaklar sağlıyor.

İnsan Odaklı Tasarım, Sorunsuz Baskı

Karanlıkta bile net gözlem mümkün. Z ekseninin üstüne bir LED ışık şeridi yerleştirilmiş, bu da makineye eşit miktarda ışık veriyor. Bu nedenle gece gündüz fark etmeksizin baskı işlemini gözlemeniz mümkün. Ayrıca, düşük güç tüketimine sahip LED ışık, çevre dostudur.

Geliştirilmiş yapı yüzeyi, farklı deneyim sağlıyor. CR-10 Smart Pro'nun yapı yüzeyi, iyi termal iletkenliğe ve modellere iyi yapışma özelliğine sahip yay çeliği PEI manyetik levha ile kaplı. Baskıyı çıkarmak yalnızca dayanıklı değil, aynı zamanda esnek bir deneyim sağlıyor. Zahmetsiz model çıkarma, her kullanıcının beklentisi olabilir ve CR-10 Smart Pro bunu karşılamak için tam ihtiyacınız olan.

Son olarak, CR-10 Smart Pro, ekranı 4,3 inç HD tam görüntülü ekran olarak güncelleyerek, keskin bir ekran dokunuşuyla yepyeni UI etkileşimi sunuyor. Ayrıca, kullanıcılar için çok düşünceli olan çevrimiçi OTA güncellemelerini de destekliyor.
İnsan merkezli tasarım her zaman Creality'nin ürün geliştirme felsefesi. Şirketin hedefi kullanıcıların ürünleri beğenmeleri ve tam performans sunabilmeleri.

Marka Hakkında

Creality, bu yıl 9 Nisan'da 8. yılını kutladı ve tören sırasında şirket, yeni DTC web sitesini ve kullanıcıların temel bilgileri edinebileceği ve CR-10 Smart Pro'yu doğrudan satın alabileceği resmi mağazasını başlattı. CR-10 Smart Pro ile birlikte Creality'nin 3D gravür makinesi—CR-Laser Falcon, Sermoon V1, Ender-3 S1 ve 

Creality Store'daki CR-10 Smart Pro 3D Yazıcıya bir göz atın: https://bit.ly/3O43NcY ve lütfen Türk Facebook topluluğumuza katılın: https://www.facebook.com/groups/446367023943539 .

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.