Güncel

Daredevil'in üçüncü sezonundan nefes kesen fragman!

Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Daredevil’in üçüncü sezon fragmanı sonunda yayınlandı.

Daredevil'in üçüncü sezonundan nefes kesen fragman!

Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Daredevil’in üçüncü sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Matt Murdock’a odaklanan fragman, şimdiden bizlere az çok nelerin yaşanacağının sinyallerini veriyor.

Marvel'ın sevilen kahramanlarından Daredevil, yeni sezonuyla beraber geri dönüyor. Marvel'ın süper kahramanları arasında köprü görevi gören Netflix, bu kez olayları farklı bir boyuta taşımaya hazırlanıyor.

Yayınlanan fragmanda aksiyondan çok Matt Murdock’u bir kilisede günah çıkartırken görüyoruz. Murdock, “Bir zamanlar adaletin mahkemelerde ve gün ışığında bulunabileceğine inanırdım, ancak kendimi kandırıyormuşum.

Daredevil üçüncü sezon fragmanı geldi!

Karanlık sadece karanlığa tepki verir. Gerçek şu ki, Matt Murdock gibi yaşamaktan çok şeytan olarak ölmeyi tercih ederim.” sözlerini dile getiriyor. 

Kameraların karşısına tekrar yaralı bir şekilde çıkan Daredevil, sözleriyle yolundan saptığının mesajını izleyicilere aktarıyor. Daha öncesinde karşımıza çıkan Defenders ekibi tekrar Daredevil’in yeni sezonunda karşımıza çıkacak. 

Çizgi roman serisinde Daredevil’in en popüler hikayelerinden birisi olan Born Again hikayesini işleyeceklerini doğrulayan Charlie Cox izleyicilere güzel bir deneyim yaşatacak gibi duruyor. Bu arada son olarak belirtmeden geçmeyelim. Kingpin geri dönüyor! 

Yorumlar
Misafir
Bekliyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.