Güncel

Darty online mağazalarına bir yenisini daha ekledi!

Darty ile online alışverişlerde açılışa özel büyük kampanya!

Darty online mağazalarına bir yenisini daha ekledi!

Web mağazalarını art arda faaliyete geçiren DARTY, darty.com.tr'de bir de online klima mağazası açtı. DARTY açılış için 01-05 Haziran tarihleri arasında klimalarda yüzde 20'ye varan indirimler sunacak.

DARTY'nin online klima mağazasında, yüzde 30'a varan tasarruf sağlayan Inverter fonksiyonlu Samsung ve DemirDöküm klimaların yanı sıra Baymak, LG, Regal, Airfel, Seg gibi markaların ürünleri de yer alıyor. Mağazada 9000 BTU'dan 24000 BTU'ya kadar soğutma kapasiteli klimalar bulunuyor. Klimalarda ücretsiz montaj ve eve teslim hizmeti sunan DARTY, istenilen herhangi bir tarihte klimanın teslimatını yapabiliyor. Ayrıca DARTY, montaj sırasında kullanıcı eğitimi de veriyor.
1338578377_20120601154833.jpgDARTY Yöneticileri, Tüketicilerin Darty.com.tr Online Klima Mağazası sayesinde her tür ihtiyaçlarına cevap verecek klima modellerine, en uygun fiyattan sahip olabileceklerini ileterek; yaz aylarında klima alanların yaşadığı en büyük sorun olan eve teslimat ve montaj hizmetlerine beklemeden ücretsiz olarak ulaşabileceklerini belirtiyorlar.

Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan DARTY, tüketicilerin karşısına web mağazası darty.com.tr'de cazip avantajlarla çıkmaya devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.