Güncel

David Beckham ile Deadpool aynı sahnede!

Deadpool 2'den David Beckham'lı reklam videosu.

David Beckham ile Deadpool aynı sahnede!

Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds, 18 Mayıs’ta vizyona girecek olan Deadpool 2 için yeni bir video yayınladı.

David Beckham’ın evinde otururken Deadpool’un yukarıdaki sahneyi tekrar tekrar izlediğini göstererek başlayan video, Deadpool’un kendini affettirmek için türlü numaralara başvurması ile devam ediyor. Neyse ki sempatik anti-kahramanımız Deadpool, sonunda sesi ile dalga geçtiği ünlü süper starın gönlünü almayı başarıyor. Yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Peki Deadpool 2 bizlere neler sunacak? Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır.

Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceradan maceraya atılır.

Yeni filmde bir takımımız bulunacak evet ancak bu takım biraz X-Men çakması olarak karşımıza çıkıyor. Biraz daha sakar... düşüncesiz... komik... ve hayattan zevk alan. 

Deadpool 2 18 Mayıs'ta sinemalarda bekleyenleri ile buluşacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.