Mobil

Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile alakalı ilk bilgiler geldi!

Google'ın merakla beklenen telefonlarından Pixel 3 ve Pixel 3 XL için beklenen ilk haberler sonunda gelmeye başladı.

Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile alakalı ilk bilgiler geldi!

Google'ın yeni üçüncü nesil Pixel serisi, önümüzdeki sonbahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek.

Yakın bir dönem içerisinde çıkacak olsada elimizde bu konu hakkında pek veri bulunmuyordu. Ancak zaman yaklaştıkça ufakta olsa bazı detaylar su üstüne çıkmaya başladı diyebiliriz sızıntılar sayesinde.

Beklenen birçok telefon için olduğu gibi, Pixel 3 ve 3 XL için de en çok merak edilen konulardan biri cihazın tasarımı. Ekranın iPhone X ve sonrasında gelen birçok cihazda olduğu gibi çentikli tasarıma sahip olup olmayacağı da en çok merak edilen sorulardan biri diyebiliriz.

Google henüz resmi bir açıklama yapmasa da, çentik tasarımın birçok kullanıcı tarafından fazla beğenilmediği için Pixel 3 ve Pixel 3 XL'da çentik bulunmayacağı düşünülüyor. Aynı zamanda telefonlar ile birlikte yeni kulaklıklar ve akıllı saatler gibi birçok yeni donanımın da tanıtılacağı düşünülüyor. Google'ın bu akıllı saat hamlesi ise piyasadan bu anlamda çekilmiş gibi görünmesine rağmen Apple'a alternatif ürünler sunmaya devam edeceğini gösteriyor.

Pixel akıllı telefonları, genelde Ekim ayında duyuruluyor ve etkinliklerden birkaç hafta sonra cihazlar piyasaya sürülüyor. Belirtmek isterizki tüm bu düşünceler resmi bir bilgi kaynağından gelmediği için konu hakkında net birşey söyleyemiyoruz. Ancak yeni cihazın kokusunun çıkması yakındır demekten de kendimizi alamıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.