Güncel

Deadpool 2'den rekor açılış beklentisi!

David Leitch‘in yönettiği Deadpool 2'nin dünya genelinde 350 milyon dolarlık gişe hasılatıyla açılış yapacağı düşünülüyor.


Büyük bir heyecanla çıkışı beklenen Deadpool 2‘nin vizyona girmesine çok az bir zaman kaldı. Filmden rekor bir açılış bekleyen yapımcılar şimdiden kesenin ağızını doldurmaya başladı bile.

Deadline’ın haberine göre Deadpool 2’nin gişe tahminleri oldukça şaşırtıcı. Öyle ki açılışıyla ilk filmi geride bırakacağı düşünülüyor. David Leitch‘in yönettiği filmin dünya genelinde 350 milyon dolarlık gişe hasılatıyla açılış yapacağı düşünülüyor. Bunun 150 milyon dolarının Amerika’dan geri kalanının ise uluslararası pazarlardan gelmesi bekleniyor. Ryan Reynolds’ın bu süreçte yürüttüğü tanıtım çalışmaları ve Deadpool’a olan sevgi göz önünde bulundurulursa filmin rekor bir açılış yapmasına mümkün gözüyle bakılıyor.

Film hakkında bizlerin neler düşündüğünü bekliyorsanız eğer buradan sizler için hazırladığımız Deadpool 2 incelemesine göz atabilirsiniz. Galasına katılma şansı yakaladığımız filmin spoilersız incelemesini sizlere aktardık. İlk filme göre gerçekten bütçenin kesesini açan FOX bizlere muhteşem bir film aktarmayı başarmış. Her ne kadar eksiklikleri bulunsada ilk filme göre kesinlikle Deadpool 2 şahane bir film olmuş.

Deadpool 2 17 Mayıs'ta sinemalarda sizlerle olacak. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.