Güncel

Sea of Thieves'in Final Beta sürümünü oynadık

Son ayların popüler oyunu Sea of Thieves'in Final Beta sürümünü oynadık ve köpek balığına yem olduk.

Sea of Thieves Final Beta oynadık

Geçtiğimiz aylarda Kapalı Beta sürümü ile belirli kullanıcılar tarafından test edilen Sea of Thieves, Final Beta sürümü ile Xbox Live abonelerinin kullanımına da açıldı. Açık dünya temalı oyunda korsan gemisi ile hazine peşinde koşup para biriktirmeye çalışıyoruz. 

Final Beta sürümünü denedeğimiz oyunda ister tek başınıza isterseniz diğer oyuncularla beraber hazine avına çıkıyorsunuz. PC ve Xbox One platformlarında oynanabilen Sea of Thieves'te gerçek zamanlı bir dünya, iklim şartları ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detaylar yer alıyor. 

Oyunu oynarken gece ve gündüz şartlarının değiştiğini gördük. Ayrıca güneşin batışı, yağmur, rüzgar ve benzeri atmosfer değişiklikleri de gözlemlenebiliyor.

Oyunda kazanılan hazineler belli noktalarda bulunan yerlerde paraya çevriliyor. Eğer ekip olarak oynamayı seçerseniz diğer oyuncularla beraber mürettebat oluyorsunuz ve gemişi istediğiniz yere götürmek de dahil olmak üzere her şeyi birlikte yapıyorsunuz. 

 
Lafı daha fazla uzatmıyoruz ve sizleri 20 Mart'ta piyasaya sürülecek olan Sea of Thieves oyunun Final Beta  sürümünü oynayarak hazırladığımız video ile başbaşa bırakıyoruz. YouTube kanalımıza da abone olmayı unutmayın: 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.