Güncel

Dersimiz MediaMarkt! Duydunuz zilin sesini, Okullar açılıyor!

akıllı telefonlardan, tabletlere, bilgisayarlara, kulaklıklara tüm okul dönemi ihtiyacınız olan teknolojiler MediaMarkt’ta! Kampanya 19 Eylül'e kadar devam ediyor.

Dersimiz MediaMarkt! Duydunuz zilin sesini, Okullar açılıyor!

Okullar açıldı tüm öğrenciler okulun yolunu tutmaya başladı. Milyonlarca öğrenci okula döndü ancak okul ihtiyaçları devam ediyor. Öğrencilere özel hazırlanan liste keyfinizi yerine getireceğine eminiz.

MediaMarkt’ın düzenlediği büyük kampanyası başladı. 9-12 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında dikkate değer çok sayıda ürün var.

Akıllı telefonlardan süpürgelere, bilgisayarlardan oyun konsollarına, aksiyon kameralarından tost ve kahve makinelerine kadar yüzlerce ürün, 9-12 Eylül tarihleri arası avantajlı fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla satışa çıkarıyor.

Artık bir adım öndesiniz!

MediaMarkt’ın hayata geçirdiği kampanyalarla tüketicilerin elektronik ürünleri avantajlarla almasını sağlayan MediaMarkt Türkiye, şimdi de yüzlerce ürünü kapsayan geleneksel kampanyasına devam ediyor. MediaMarkt’ın cazip ödeme koşullarıyla 12 Eylül tarihine kadar sürdüreceği özel günler, önümüzdeki günlerde farklı ürünlerle de çeşitlenecek. MediaMarkt'ın ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.