Güncel

Disney+ çok yakında Türkiye'de!

Disney+, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da, Türkiye’nin de dahil olduğu 42 ülkede bu yaz yayına başlıyor. Ülkemize de gelecek olan yayın akışı merakla bekleniyor.

Disney+ çok yakında Türkiye'de!

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, bu yaz 42 ülke ve 11 yeni bölgede* hizmete gireceğini açıkladı. Yayına başlayacağı ülkeler arasında Türkiye ile birlikte Güney Afrika, Polonya ve Birleşik Arap Emirlikleri de yer alıyor.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve daha fazlası izlenebilecek. Platforma özel orijinal yapımların da yer alacağı binlerce saatlik içeriği ile Disney+, dünyanın en sevilen hikayelerinden pek çoğuna ev sahipliği yapıyor.

Disney+’ın bu yaz yayına başlayacağı ülkelerin tam listesi (alfabetik sırayla):

disney+

Andorra
Arnavutluk
Bahreyn
Birleşik Arap Emirlikleri
Bosna Hersek
Bulgaristan
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Estonya
Fas
Filistin Devleti
Güney Afrika
Hırvatistan
Irak
İsrail
Karadağ
Katar
Kosova
Kuveyt
Kuzey Makedonya
Letonya
Libya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Macaristan
Malta
Mısır
Polonya
Romanya
San Marino
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tunus
Türkiye
Umman
Ürdün
Vatikan
Yemen
Yunanistan

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan Disney+, Disney Medya & Eğlence Dağıtım ağının da bir parçasıdır. Platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen orijinal içerik kataloğuyla reklamsız yayın yapmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.