Güncel

Disney+’a özel Marvel dizileri için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Disney+’a özel olarak hazırlanan Marvel dizileri için ilk video sonunda yayınlandı.

Disney+’a özel Marvel dizileri için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Dijital yayın sektörüne hızlı bir giriş yapan Disney vaat ettiği içeriklerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Marvel sinematik evreni sayesinde milyonlara ulaşan Disney, dijital yayın platformu Disney+ için duyurduğu içeriklerle kullanıcı kitlesini genişletmeyi planlıyor.

Hali hazırda Disney+ için pek çok Marvel dizisi gelecek olsa da öncelik Falcon and Winter Soldier, WandaVision ve Loki’de olacak.

Disney+’a özel Marvel dizileri için ilk tanıtım videosu yayınlandı

Disney bu dizilerin Marvel sinematik evreniyle doğrudan ilişkili olacağını açıklamıştı. Bu sebeple evreni yakından takip edenler Marvel dizilerini merakla bekliyor. Önümüzdeki aylarda izleyiciyle buluşacak olan bu diziler için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tanıtım videosunda en çok dikkat çeken detay Wanda’yı Scarlett Witch kostümü içerisinde görüyor oluşumuz. Malum şimdiye kadar Wanda bu kostümü hiç giyinmedi. Ayrıca Scarlett Witch ismini de kullanmadı.

Ayrıca dizi temasının da Wanda’nın kurduğu yansıma bir gerçeklik üzerine şekilleneceğini söylemek mümkün. Marvel çizgi romanlarını okuyanların da bildiği üzere Wanda mevcut düzeni yıkarak kendi gerçekliğini yaratabiliyor. Bu eşsiz güç onu Avengers için en büyük tehditlerden biri haline getiriyor.

Elbette dizide ve sinematik evrende bu olayın üzerine ne kadar gidileceği şimdilik ayrı bir soru işaret.

Bu arada dip not olarak belirtelim. WandaVision ve Falcon and Winter Soldier bu yıl içerisinde, Loki ise 2021’in başlatında yayınlanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.