Güncel

DOGE kurucusu; ''kripto yatırımcılarının %70'i ne yaptığını bilmiyor''

DOGE kurucusu, kripto yatırımcılarının %70'inin ne yaptıkları hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi.

DOGE kurucusu; ''kripto yatırımcılarının %70'i ne yaptığını bilmiyor''

Dogecoin'in ( DOGE ) kurucu ortağı Billy Markus, çoğu kripto para yatırımcısını genel piyasa hakkında temel bilgilerden yoksun olmakla suçladı ve kripto yatırımcılarının %70'inin ne yaptıkları hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi.

DOGE kurucusu; ''kripto yatırımcılarının %70'i ne yaptığını bilmiyor''

Dogecoin'in ( DOGE ) kurucu ortağı Billy Markus, 17 Mayıs'taki bir dizi tweet'te, kriptoda yatırımı yapan insanların %70'inin "kesinlikle hiçbir fikrinin" olmadığını ve piyasa temellerini anlamadığını iddia etti. Markus ayrıca çoğu yatırımcının, yatırım yapmadan önce pazar araştırması gibi temel faktörleri dikkate almadığına dikkat çekti. Markus'un konu ile açıklamasının tam metni ise şu şekilde;

“Kripto yatırımcılarının ne kadarının kriptonun temellerini anladığından ya da piyasaların nasıl çalıştığını anlamadığından emin değilim, ancak insanların söylediklerini okuyarak tahmin ediyorum ki en az %70’i hiçbir fikri yok”

DOGE kurucusu kripto dolandırıcılığı konusunda uyardı

Meme coin kurucusu, daha önce %95'lik kripto para projelerinin çoğunluğunun, sunacak gerçek bir değeri olmadığını, dolandırıcılık ve çöp"ten başka bir şey olmadığını  belirtmişti.

Ayrıca çoğu gerçek kripto projesinin, dolandırıcılıkların varlığı nedeniyle ana akım yatırımcılarla güvenilirlik savaşları verdiğini gözlemlediğini belirtti.

Yorumlar
AceeTeeqq
Bence %90'ı ne yaptığını bilmiyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.