Güncel

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

Ekim ayından bu yana en yüksek Dogecoin sosyal duyarlılığı; DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

Kısa bir toparlanmanın ardından, kripto para piyasası, en tanınmış köpek meme tokenlerinden biri olan Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere yeniden konsolide oluyor, ancak son dört ayın en yüksek sosyal duyarlılığına tanık olduğu için bir yükseliş rallisi hala mağazada olabilir.

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

Tesadüf eseri, Dogecoin en son Ekim 2022'de benzer bir sosyal duyguya sahipti ve bunu, ünlü kripto para birimi uzmanı Ali Martinez'in 16 Şubat'ta yaptığı gözlemlere göre, takip eden günlerde %160 yükselen DOGE izledi.

Kripto izleme platformu Santiment'te oluşturulan bir grafiği kullanarak açıkladığı gibi :

"Dogecoin etrafındaki sosyal duyarlılık, DOGE'nin %160 arttığı Ekim 2022'den beri bu kadar olumlu olmamıştı."

Gerçekten de grafik, DOGE için Ekim 2022'nin sonlarında 7 endeks noktasına yakın bir toplam ağırlıklı duyarlılık ve ardından 0,147 $'ı bulan keskin bir fiyat artışı gösteriyor. Karşılaştırıldığında, mevcut sosyal duyarlılık 6.199 puanla Ekim ayı seviyelerine yaklaştı.

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı? - Resim : 1

Dogecoin sosyal duyarlılığı ve fiyatı. Kaynak: Ali Martinez/Santiment

Santiment'in Martinez'den alıntı yapan bir tweet'ine göre, “Dogecoin'e yönelik bu sosyal hacim ve son derece olumlu duygu modeli, coşkunun fiyatları nasıl zirveye çıkardığını mükemmel bir şekilde gösteriyor. DOGE hakkındaki görüşünüz ne olursa olsun, özellikle bu varlığa ilişkin abartı, tarihsel olarak piyasa koşullarının habercisidir.”

Dogecoin fiyat analizi

Bu arada DOGE, yazının yazıldığı sırada 0,09$'dan el değiştiriyordu; bu, gün içinde %2,71'lik bir düşüşe, ancak yine de önceki yedi güne göre %5,99'luk bir artışa ve aylık fiyat tablosunda %4,11'lik bir artışa işaret ediyor.

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı? - Resim : 2

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

En son düzeltme, Tesla CEO'su Elon Musk'ın Twitter'ın yeni CEO'su olarak köpeğinin bir fotoğrafıyla şaka yollu alay etmesiyle gerçekleşen bir fiyat artışının ardından geldi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.