Güncel

Dogecoin aldı başını gitti! Dogecoin alan yüzde 900 kar elde etti!

Bitcoin borsasında operasyonlar devam ediyor. Şimdi de Dogecoin için bir operasyon düzenlendi ve yüzde 900'e varan artış yaşandı. Peki, bu durum neyden kaynaklanıyor?

Dogecoin aldı başını gitti! Dogecoin alan yüzde 900 kar elde etti!

Amerika borsası karışmaya devam ediyor. 70 dolarlık GameStop hissesinin bir anda 400 dolar bandını aşmasının ardından bugün de Bitcoin pazarı hedef alındı. Manipülasyonlar sonucu yaşanan bu kar artışlarından Dogecoin de nasibini aldı. Dogecoin bir anda yüzde 900 arttı.

Yapılan manipülasyonlar sonucunda Çarşamba günü 0.0075 dolar seviyelerinde işlem gören Dogecoin, Perşembe akşamı bir anda 0,0875 dolara kadar çıktı. Yüzde 900'lük değer artışı yaşayan Dogecoin yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Sosyal medyada bu olaydan sonra tepkiler çığ gibi gelmeye başladı. Elon Musk resmi Twitter hesabına Bitcoin yazarak sanal para birimlerine destek verdiğini açıkladı. Şu sıralar ABD borsası gerçekten yol geçen hanına dönmüş durumda. Diledikleri gibi hisseli manipüle edip karlarına kar katabiliyorlar. Bu gidişat pek iyi görünmüyor.

Dogecoin

Ayrıca Dogecoin'in değer kazanmasının ardından yatırımcılar yatırım yapamaz hale geldi. Sisteme girişin kapanmasından dolayı yatırım yapamayanlar ise fırsatı maalesef ki kaçırdı.

Bu manipülasyonların araştırılacağı ortada. Bir hisse bir anda böylesine fırlayamaz. Hadi denetlenmesi mümkün olmayan ve belli bir paremetresi bulunmayan Bitcoin pazarında dalgalanalar olabilir. Ancak GameSpot olayı bambaşka bir durum.

Bu olaylardan sonra piyasaların Pazartesi günü nasıl bir tepki vereceği çok merak ediliyor.

Yorumlar
BitcoinBlog
395 dogecoin var eger dedigin olmazsa fuze atarım sana
Cevapla
Berk
Adamin hiçbir bilgisi yok dogecoin aliyor zarar edince de piyasaya küsüyor. Gidip kumda oynamanız daha iyi olur.
Cevapla
Berk
Tepeden girerseniz tabi zarar edersiniz kerizler girmeden acin bakin bir grafige nerdeyim ben diye....
Cevapla
Mustafa
Yalan haberler yüzüne millet para kaybediyor kardeşim yapmayın. Elin adamı pump yaptı bizimkilere yüksekten çaktı
Cevapla
Agit
Yalan haber yapmayın ben 900 tl yatırdım 300 tl kaldı nerde kar 600 tl zarar ettim.
Cevapla
Tkr
Reis sen zaten fiyat arttığında almışsın kâr eden etti uzak durmak lazım he çok ekstrem bir şey olur %1500 yükselmiş olur bir kaç gün sonra o zaman kazanırsın iste
ilhan
senin en altan alman lazım ve sabır edecen
Hell
Bilmediginiz seylerle oynamayin sizin gibiler sayesinde millet bedava para kazaniyor
Cihan
Aga doğru öyle baya baya yükseldi. Ama sen en yüksek fiyatta olduğu esnada satın almış olabilir misin acaba ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.