Güncel

Dogecoin büyük zarar etti! Böylesi daha önce görülmedi!

Dogecoin tarafında gün içinde %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görüldü. Kripto para piyasalarındaki çöküş dalgasının nereye kadar süreceği ise merak konusu!

Dogecoin büyük zarar etti! Böylesi daha önce görülmedi!

Kripto para piyasalarında bugün şok etkisi yaratan kayıplar yaşandı. Piyasa hacmi yüksek ve en bilinen kripto paralarda %30'u aşan kayıplar görülürken, Dogecoin tarafında gün içinde %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görüldü.

Dogecoin büyük zarar etti! Böylesi daha önce görülmedi!

Kripto para piyasalarındaki çöküş dalgası hız kesmeden devam ediyor. Özellikle de Bitcoin başta olmak üzere, Ethereum, Shiba, Dogecoin gibi önemli kripto para birimlerinde kayıplar her geçen gün daha da derinleşiyor. Son olarak bugün isim yapmış, bilindik para birimlerinin genelinde %30'u aşan kayıplar görüldü. En yüksek piyasa hacmine sahip ilk 13 kripto biriminde ise son durum aşağıdaki gibi.

Uluslararası piyasalardaki bazı uzmanlar Bitcoin tarafındaki düşüşün devam etmesi durumunda, 20 bin dolar seviyelerine geri çekilmenin yaşanabileceğini ifade ederken, diğer kripto para birimlerinin genelinde de benzer bir tablonun görüleceği düşünülüyor. Dogecoin tarafında günlük detaylı grafiğe bakacak olursak ise, mevcut durumda %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görülüyor. Grafiği sizlerin de incelemesi için aşağıda paylaşıyoruz.

Sizler, kripto para piyasasında yaşanan bu kayıplar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce devamı gelir mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.