Güncel

Dogecoin, Twitter Musk ile anlaşıyor! Piyasa değeri şimdiden 2 milyar dolar arttı!

Dogecoin, Twitter Musk ile 'anlaşmaya varmaya' hazırlanırken 1 saat içinde piyasa değerine 2 milyar dolar ekledi.

Dogecoin, Twitter Musk ile anlaşıyor! Piyasa değeri şimdiden 2 milyar dolar arttı!

Dogecoin (DOGE), Elon Musk'ın Twitter platformunu devralması önerisinin bir sonucu olarak son zamanlarda büyük ilgi gördü.

Konuya aşina olan Bloomberg kaynaklarına göre Twitter, Elon Musk ile en kısa sürede bir anlaşma müzakere etmek için çalışıyor.

Dogecoin, Twitter Musk ile anlaşıyor! Piyasa değeri şimdiden 2 milyar dolar arttı!

Twitter, Elon Musk ile bugün en kısa sürede bir anlaşma müzakere etme aşamasında.

Bunun doğrudan bir sonucu olarak, CoinMarketCap verilerine göre, köpek meme kripto para biriminin fiyatı bir saatten kısa sürede 0.1248'den 0.1374 $'a ve bir saatte 16.56 milyar $'dan 18.64 milyar $'a hızla yükseldi.

DOGE 1 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda Dogecoin, son 24 saatte %6,08 ve önceki hafta %3,33 artışla 0,1406 $'dan işlem görüyor ve kripto parayı piyasa değerine göre ilk on kripto para birimine taşıyor.

DOGE 1 günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Elon Musk'tan 43 milyar dolarlık düşmanca devralma

Dogecoin, Bay Musk'ın 43 milyar dolarlık düşmanca devraldığını ilk açıkladığı on dakika içinde piyasa değerini yaklaşık 1 milyar dolar artırarak 18.44 milyar dolardan 19.36 milyar dolara çıkardı.

Bununla birlikte, o zamandan beri, özellikle Bitcoin'in altcoinlerin çoğunluğunu da alarak 40.000 doların altına düşmesi göz önüne alındığında, DOGE'nin fiyatı daha geniş kripto piyasası ile birlikte düştü.

Henüz bir anlaşmaya varılmadığı göz önüne alındığında, ancak Twitter'ın Musk ile olası bir satış konusunda müzakerelerin son aşamalarında olduğu söyleniyor. Özellikle bir anlaşmaya varılırsa, özellikle köpek meme madeni para için daha fazla büyüme potansiyeli var. (Kullanıcıların Musk'ın Dogecoin'i Twitter platformuna entegre etmesini beklediğini göz önünde bulundurarak.)

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.