Güncel

Doktorlar şaştı kaldı! Hastanın midesinden çıkan şey herkesi hayrete düşürdü

Hindistan’da akıllara durgunluk getirecek bir olay meydana geldi. Bir adamın midesinde bardak olduğu tespit edildi!

Doktorlar şaştı kaldı! Hastanın midesinden çıkan şey herkesi hayrete düşürdü

Gün geçmiyor ki enteresan bir vaka daha yaşanmasın. 1.5 milyardan fazla nüfusu ile Dünya’nın en kalabalık ikinci ülkesi olma özelliğini taşıyan Hindistan, oldukça enteresan bir olaya sahne oldu. Ülkenin Maharajganj bölgesinde yaşayan ve ismi açıklanmayan bir adam, yoğun mide ağrısı ve kramp şikayetleri ile hastanenin yolunu tuttu. Röntgen çeken doktorlar ise gözlerine inanamadı.

Yok artık! İçinden bardak çıktı!

Olay Hindistan’da meydana geldi. Yoğun mide ağrısı şikayeti ile doktora başvuran bir adam, gittiği hastaneyi adeta şoka uğrattı. Yapılan ilk muayenenin ardından çok fazla bir şey anlamayan doktorlar, röntgen çekme kararı aldı. Çekilen röntgen sonrasında ise gerçek açığa çıktı. Buna göre hastanın midesinde bardak tespit edildi. Hastanın makat kısmından giren ve midesine kadar ulaştığı tespit edilen bardak için hemen ameliyat kararı alındı.

Hastane yönetimi tarafından yapılan açıklamada, operasyonun oldukça başarılı geçtiği ve bardağın hastanın vücudundan çıkartıldığı ifade edildi. Polis olayla ilgili inceleme başlatırken adamın marketten dönerken üç yabancı ile tartıştığı ve sarhoş olduğundan dolayı olayın gerisini hatırlamadığı anlaşıldı. Adamın bir saldırı sonucu bu hale gelip gelmediği henüz belli değilken, kısa süre içerisinde taburcu olacağı da aktarıldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.