Güncel

Dropbox'tan dosya transfer servisi: Dropbox Transfer

Çevrimiçi depolama hizmeti sunan Dropbox kullanıcılar arasında dosya transferi yapmaya imkan tanıyor Dropbox Transfer'i tüm kullanıcılara açtı.

Dropbox'tan dosya transfer servisi: Dropbox Transfer

Bir süredir Beta aşamasında olan ve test edilen yeni servis, WeTransfer benzeri bir mantıkla çalışıyor ve büyük boyutlu dosya alıp göndermeyi sağlıyor. Ancak yeni servisin WeTransfer'den bazı farklılıkları da bulunuyor. Servisi kullanmak için öncelikle Dropbox abonesi olmak gerekiyor. Dropbox Transfer'in sadece Basic paketi ücretsiz olarak kullanılıyor ve 100 MB'a kadar dosya transferi yapılabiliyor.

Dropbox'tan dosya transfer servisi: Dropbox Transfer

Plus paketinde 2GB'a kadar, Profesyonel pakette 100 GB'a kadar, Business Standard paketinde 2 GB'a kadar ve Business Advanced, Enterprise veya Education paketllerinde 100 GB dosya transferi yapılabiliyor. Ücretsiz planda dosya transferleri 7 gün içinde otomatik olarak siliniyor. Diğer paketlerde ise 7, 30, 60 ve 90 gün sonra silinebilme seçeneği yer alıyor.

Dropbox'tan dosya transfer servisi: Dropbox Transfer - Resim : 1

Mobil cihazlardan da kullanılabilen Dropbox Transfer'in WeTransfer'e rakip olabileceğini düşünmüyoruz. Zira daha çok kendi ekosistemine yönelik bir çözüm olan yeni servis, bu bulut depolama çözümünü ücretli olarak kullananlara hitap ediyor.

Yorumlar
Tipitip
Çöp...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.