Güncel

Photoshop tam sürüm iPad'e geldi

Bir süredir merakla beklenen Photoshop'un tam sürümü sonunda iPad için kullanıma sunuldu.

Photoshop tam sürüm iPad'e geldi

Tasarımcıların merakla beklediği bir haber olan Photoshop iPad sürümü sonunda kullanıma sunuldu. Aslında Photoshop'un daha önce iPad sürümü vardı. Ancak bu sürüm bazı eksiklikler içerdiğinden tam sürüm gibi verimli kullanılamıyordu. Bu konuda şikayetlerini aktaran kullanıcıları dinleyen Adobe, iPad tablet bilgisayarlar için özel olarak geliştirilen tam sürüm Photoshop'u kullanıma sundu.

Photoshop tam sürüm iPad'e geldi

30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek olan tam sürüm Photoshop iPad'in bu süre sonunda satın alınması gerekiyor. Photoshop'un bu tam sürümü iPad Pro, iPad Pro 12,9 inç ve 2. nesil iPad Pro 12.9 inç, iPad Pro 10,5 inç, iPad Pro 9,7 inç, 5. nesil iPad, iPad Mini 4 ve iPad Air 2 modellerinde destekleniyor.

Bu yeni sürümle beraber iPad cihazında başladığınız bir projeye bilgisayar üzerinde devam etmek ya da tam tersi mümkün hale geliyor. Özellikle tasarımcıların çok işine yarayacak olan bu yeni sürümü denemek isterseniz App Store'den yüklemeniz mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.