Güncel

Dünya devinden büyük skandal!

E-ticaret devi Amazon üzerinde Arapça ayet ve "Allah" yazılı banyo paspasları satışa çıkardı. Amazon, 2016'da da Arapça Allah yazılı paspasları İngiltere'de satışa sunmuş büyük tepki toplamıştı...


Merkezi ABD'de bulunan e-ticaret sitesi Amazon, üzerinde Arapça ayet ve "Allah" yazılı banyo paspaslarını, ABD'deki Müslüman toplumundan gelen tepkiler üzerine satıştan kaldırmak zorunda kaldı.

BÜYÜK TEPKİ ALDI

Amazon, üzerinde Arapça ayetler ve "Allah" yazılı banyo paspaslarını satışa sunmasının ardından ABD'deki Müslüman toplumundan büyük tepki aldı.

SATIŞTAN KALDIRILDI

ABD'nin önde gelen Müslüman derneklerinden Amerikan-İslam İlişkileri Konseyinin (CAIR) yaptığı açıklama üzerine Amazon söz konusu ürünleri satıştan kaldırdı.

Öte yandan söz konusu ürünlerin satışının durdurulması için Change.org'da başlatılan kampanyada yaklaşık 73 bin imza toplandı.

Yorumlar
Abdullah
Allah sizleri islah etsin Allah'tan korkunuz yok
Cevapla
aileler...
terbiyesizlik..öldüklerinde görecekler azabı..tadın azabları.. amazon,dan bundan sonra hiç birşey almayacağız..ailece..akrabalarca.. reziller..Allah hakkınızdan gelsin..amin amazonlular..ve benzerleri..hakkımızı size helal etmiyoruz.Allah huzurunda da davacıyız..amazon,luların tüm yetkililerinden ...
Cevapla
Hüseyin
Saygısızlık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.