Güncel

Dünyaca ünlü yatırımcı: ''Bitcoin ayı piyasasında''! Peki yükseliş ne zaman?

Ünlü yatırım uzmanı Kiyosaki, 'Bitcoin'in ayı piyasasında olduğunu' iddia ediyor!

Dünyaca ünlü yatırımcı: ''Bitcoin ayı piyasasında''! Peki yükseliş ne zaman?

Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) gibi ana varlıkları ile birlikte tüm kripto para piyasası için düşüş çizgisi devam ederken, birçok piyasa katılımcısı uzun vadede gücünü ve uygulanabilirliğini sorgulamaya başlıyor. Ünlü yatırım uzamanı Rich Dad, Poor Dad ise 'Bitcoin'in ayı piyasasında olduğunu' iddia ediyor!

Dünyaca ünlü yatırımcı: ''Bitcoin ayı piyasasında''! Peki yükseliş ne zaman?

Kişisel finans kitabı 'Rich Dad, Poor Dad' yazarı Robert Kiyosaki, 11 Mayıs'ta YouTube kanalında Rich Dad kripto haber bültenine katkıda bulunan Jeff Wang ile kripto piyasası ile ilgili önemli konuları tartıştı.

Tartışma sırasında Kiyosaki, “herkes kripto piyasasının ayı piyasasında olduğunu veya Bitcoin’in ayı piyasasında olduğunu söylüyor” dedi. Bununla birlikte, “borsa da öyle, tahvil piyasası da öyle” dedi.

Benzer şekilde Wang, kripto ile borsa arasındaki korelasyona ve kriptonun diğerine göre avantajına değinerek şunları açıkladı;

“Kripto, yıllar içinde borsa ve özellikle büyüme hisse senetleri ile son derece ilişkili olmaya daha da yaklaştı. NASDAQ'a bakarsanız, yıldan yıla %21 düştü. Bitcoin aslında bundan daha iyi performans gösterdi, bugüne kadar sadece %17 düştü.”

Kiyosaki; “Borsalar ve kripto bir ayı piyasasında olsa da, kriptonun teknoloji hisseleriyle çok sıkı bir şekilde ilişkili olduğunu görebilirsiniz ” sonucuna vardı.

Yorumlar
Ayhan
Milleti yola yola tavuğu çevirdiniz,her zamanki gibi hep kasa kazandı.Üç beş kuruş kâr amacı ile boğuşan gariban her zamanki gibi yine kaybetti.
Cevapla
Ali çondal
Ben şu an topluyorum. #forth #jasmyCoin #API3 #ApeCoin.
Cevapla
Ali çondal
Mayıs ayları crypto için hep düşüş ayı olmuştur. Geçen yıla bakarsanız nisan ve mayıs bitcoin 8 binlere kadar düştü. Bu aylar dipten alma ayı. Sonbahar zirvedir satış sonbahardır
Cevapla
Onur
Peki ne zaman yükselişe geçecek onu yazmamışsın söylemeyeceğiniz şeyin başlığını niye atıyorsunuz anlamıyorum afedersiniz siz geri zekalımısınız
Cevapla
Kamikaze
Sadece yüzde 17duşmuş mu len 69binden 26bine düşmüş yüzde 17mi oluyor yavşaklar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.