Güncel

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı, yarıdan fazlası kayıpla 21 ayın en düşük seviyesine düştü!

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!

Kripto para piyasası katılımcılarının çoğu düşüş trendiyle mücadele etmeye devam ederken, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlık olan Ethereum ( ETH ) sahiplerinin çoğu kâr oranlarını kaybetti. Öyle ki; kârdaki Ethereum adreslerinin yarıdan fazlası kayıp elde ettikleri kârı kaybedip zarara uğradı.

Kârdaki Ethereum adreslerinin sayısı 21 ayın en düşük seviyesinde!

Ethereum adreslerinin kârdaki yüzdesi, Glassnode'un 10 Mayıs'ta zincirleme uyarı hesabı tarafından bir tweet'te açıklandığı gibi, basın zamanında %66,77 ile 21 ayın en düşük seviyesinde.

Aynı zamanda grafik, Ethereum adreslerinin %33'ünden fazlasının ETH tokenlerini zararda tuttuğunu gösteriyordu.

Kaynak: glassnode alerts

Glassnode'a göre, bu tür rakamların en son kaydedildiği zaman bir buçuk yıldan fazla bir süre önceydi, yani 8 Ekim 2020'de. Güncel durumda ise, 21 ayın en düşük seviyesi olan %66.82'ye düşmüş durumda.

Fiyat düştükçe satış baskısı artıyor

Bu arada finans analizleri ile bilinen Finbold, düşüş eğilimi devam ederken 800 milyon dolardan fazla ETH'nin (yaklaşık 330.000 token) kripto borsalarına akmasına neden olan, artan Ethereum satış baskısını bildirdi.

CoinMarketCap verilerine göre, Ethereum'un basın zamanındaki fiyatı, gün içinde %0,43 ve önceki yedi gün boyunca %15,69 düşüşle 2,382 dolardı. Piyasa değeri şu anda 293.19 milyar dolar.

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Nurettin
Hepsi kan emici
Cevapla
SananeEllif
12 tane ana vitrin haberinizin 7 tanesi bu sanal para yada dijital para yada adı her ne haltsa kuzum siz teknoloji sayfası mısınız bilmem ne coin danışmanı sayfası mı Yeter ama silecem uygulamanızı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.