Güncel

Dünyanın En Hızlı Yelkenlileri ile Yarışmak İster misiniz?

Dünyanın en prestijli yelken yarışları olarak gösterilen Extreme Sailing Series’in İstanbul ayağında, denizlerin Formula 1 araçları olarak nitelendirilen katamaranlarda 6. adam olarak yer alma heyecanını yakalamak isteyenlere Yandex.Sahne’den büyük fırsat

Dünyanın En Hızlı Yelkenlileri ile Yarışmak İster misiniz?

Eğlence temalı etkinlikler ile birbirinden farklı sürprizler ve fırsatlar sunan Yandex Sahne bu sefer kullanıcılarına çok farklı bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Yandex.Sahne, İstanbul ayağı 11 – 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Extreme Sailing Series yarışlarında, dünyanın en hızlı yelkenlilerinde 6. adam olarak yer alıp, heyecanı bizzat yaşama fırsatı sunuyor.

1410034177_ess2.jpg

Dünyanın en iyi yelkencilerinin yarış heyecanını yerinde yaşamak için yapılması gereken tek şey YandexSahne.com adresine girip çıkan soruları doğru yanıtlamak. Soruları doğru yanıtlayanlar arasından seçilecek isimler sadece 6. Adam heyecanını yaşamakla kalmayıp, yarışların sonrasında düzenlecek olan büyük partiye de katılma şansını yakalayacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.