Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası olan isviçre merkezli Sygnum Bank, Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

İsviçre dijital bankası Sygnum Bank, 2 Ağustos'ta banka seviyesindeki stake hizmetini şu anda piyasa değerine göre sekizinci en büyük protokol olan Cardano'yu ( ADA ) içerecek şekilde genişlettiğini duyurdu.

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası, bir basın açıklamasına göre, bankanın kurumsal düzeydeki platformu aracılığıyla, müşterilerin "stake ödülleri için" uygun ve güvenli bir şekilde Cardano'yu stake edebileceğini" iddia ediyor.

Cardano, Sygnum'un aynı zamanda Ethereum 2.0 (ETH), İnternet Bilgisayar Protokolü (ICP) ve Tezos'u ( XTZ ) da içeren genişleyen banka düzeyinde staking protokolleri portföyüne katılıyor, böylece müşteriler Cardano'yu mevcut cüzdanlarından stake edebiliyor ve stake ödülleri kazanabiliyor.

Sygnum'un sunduğu stake hizmetleri, kullandığı bankacılık platformu ile tamamen entegredir. Kurumsal düzeyde güvenlik, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı güvenlik mimarisi ile sağlanır.

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu! - Resim : 1

Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger konu ile ilgili şunları söyledi: 

Staking, stake ödülleri karşılığında Proof-of-Stake blok zincirindeki işlemlerin doğrulanmasına aktif olarak katılma uygulamasıdır. 

Ayrıca, Stake hizmetleri Sygnum'un düzenlenmiş teklifinin önemli bir bileşenidir ve müşteriler tarafından Sygnum'un eBanking Platformu aracılığıyla kolayca erişilebilir.