Güncel

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası olan isviçre merkezli Sygnum Bank, Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

İsviçre dijital bankası Sygnum Bank, 2 Ağustos'ta banka seviyesindeki stake hizmetini şu anda piyasa değerine göre sekizinci en büyük protokol olan Cardano'yu ( ADA ) içerecek şekilde genişlettiğini duyurdu.

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu!

Dünyanın ilk dijital varlık bankası, bir basın açıklamasına göre, bankanın kurumsal düzeydeki platformu aracılığıyla, müşterilerin "stake ödülleri için" uygun ve güvenli bir şekilde Cardano'yu stake edebileceğini" iddia ediyor.

Cardano, Sygnum'un aynı zamanda Ethereum 2.0 (ETH), İnternet Bilgisayar Protokolü (ICP) ve Tezos'u ( XTZ ) da içeren genişleyen banka düzeyinde staking protokolleri portföyüne katılıyor, böylece müşteriler Cardano'yu mevcut cüzdanlarından stake edebiliyor ve stake ödülleri kazanabiliyor.

Sygnum'un sunduğu stake hizmetleri, kullandığı bankacılık platformu ile tamamen entegredir. Kurumsal düzeyde güvenlik, ayrılmış cüzdanlar, güvenli özel anahtar yönetimi ve çok katmanlı güvenlik mimarisi ile sağlanır.

Dünyanın ilk dijital varlık bankası Cardano staking sunacağını duyurdu! - Resim : 1

Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger konu ile ilgili şunları söyledi: 

Staking, stake ödülleri karşılığında Proof-of-Stake blok zincirindeki işlemlerin doğrulanmasına aktif olarak katılma uygulamasıdır. 

Ayrıca, Stake hizmetleri Sygnum'un düzenlenmiş teklifinin önemli bir bileşenidir ve müşteriler tarafından Sygnum'un eBanking Platformu aracılığıyla kolayca erişilebilir.

Yorumlar
Niyazi Erdoğan
Cardano Kurucusu Hoskinson, Vasil güncellemesinde daha fazla gecikme olmadan hemen güncelleme yapıp 15 den alanların Ada ya olan güveni ve zararları kapatması gerekir
Cevapla
Şemsi paşa
Steak yapacağı na ertelemeleri bitirip bir an önce vasil i güncelle 15 den alıp bekleyen ler var dolar da ikiye katladı yüzde yüzyirmi kayıp var Türkiye için her bireyin ne zaman düzelir bilen varsa söylesin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.