Güncel

Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak yeni kripto para biriminin startını verdi. İşte WOZX ile ilgili detaylar.

Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX

Apple’ın kurucu ortaklarından biri olan ve dünyayı değiştiren bilgisayarları tasarlayan isimler arasında yer alan Steve Wozniak yeni bir kripto para biriminin startını verdi. Wozniak yeni kripto para birimine WOZX ismini koydu.

Son dönemde kripto paraların iyice trend olmaya başladığı tartışılmaz bir gerçek. Bunda muhtemelen koronavirüs süreci ile başlayan küresel krizin etkisi çok büyük.

Hali hazırda dünya genelinde kullanımda olan pek çok kripto para birimi bulunuyor. Ülkemizde ise en çok bilinen kripto para birimi hala Bitcoin.

Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX - Resim : 1

Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX

Gelelim Wozniak’ın startını verdiği yeni kripto para birimine. Hali hazırda WOZX yalnızca HBTC borsası üzerinden satın alınabiliyor. Eğer herşey yolunda giderse önümüzdeki hafta Bithumb Global üzerinden de WOZX satışı başlayacak.

HBTC borsasına girseniz bile doğrudan WOZX satın almanız şimdilik mümkün değil. Öncelikli olarak Tether yani USDT satın alıp ardından bunu WOZX satın almak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca başka borsalarda USDT hesabınız varsa bunları HBTC üzerine taşıyarak WOZX satın alabilirsiniz. Hali hazırda WOZX tokeni 1.1 dolar civarlarında. Muhtemelen ilk zamanlar olan ilgi ile tokenin fiyatı biraz daha artacaktır. WOZX kısa süreliğine al-sat yapmak için avantajlı olabilir. 

Peki siz kripto paralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu gerçektende geleceğin para birimi olabilir mi?

Yorumlar
Öz G@kko
Ben bına güvenım. Yuzu temız bırıne benziii
Cevapla
💎G@kko💎
Kiripto paralara hec itibar etmim kaynımın oğlu çok para kaybetti
Cevapla
Trex Madlen
Dünyanın değiştiği falan yok üzerinde yaşayan insanların bitmez bilmek bilmeyen hırsı arzusu ihtirasları var.
Cevapla
Ahmet
Heryer sanal para herkes token çıkarıyor. araştırmadan yatırım yapılmamalı kimse hayal satın almasın çoluk çocuğun rızkını bunlara kaptırmayın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.