Güncel

''Durex Connect'' uygulaması ile çiftler birbirlerine daha fazla vakit ayıracak!

Teknolojiden "biraz" uzaklaşmaya ne dersiniz

''Durex Connect'' uygulaması ile çiftler birbirlerine daha fazla vakit ayıracak!

Durham Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen araştırmada katılımcıların %40’ının cinsel ilişki sırasında telefonlarına cevap verdiği sonucundan yola çıkan Durex, çiftlerin telefonlarını senkronize ederek aynı anda uyku moduna geçiren bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile telefonlar uyurken çiftler de birlikte rahatça vakit geçirebilecek.

Android platformlarında ücretsiz olarak sunulan ve çok yakında iOS platformlarında da çıkacak olan “Durex Connect” uygulaması, önceden belirtilen veya kendiliğinden gelişen durumlarda telefonların ana ekranını gizliyor ve cihazları uyku moduna geçirerek dikkati dağıtabilecek etkilerin önüne geçiyor.

Çiftlerin cinsel hayatlarında devrim yaratacak bu teknolojik yeniliği, 40 milyon izlenme sayısına ulaşan bir video ile duyuran Durex, teknoloji bağımlısı çiftlerin, özledikleri yatak odası mucizelerine yalnızca bir “off” tuşu ile yeniden kavuşabileceklerini gösteriyor.

“Bağlan” filminde gönüllü çiftlerin, teknolojiye olan bağlılıklarının ilişkilerinde yarattığı sorunları çözümledikleri duygusal ve düşünceli bir yolculuğa çıktıklarını belirten Durex Uluslararası Marka Değeri Müdürü Ukonwa Ojo, “Durexlabs kayıt sayfasına gösterilen yüksek ilgi ve gerçekleştirdiğimiz araştırmanın sonuçları, bir uygulama ile bu ihtiyaca yanıt vermemize yön verdi. 28 Mart’ta saat 20.30’da kutlanacak ‘Dünya Saati’nde dünyanın dört bir yanından çiftleri, cinsel hayatlarını iyileştirecek bu uygulamayı keşfetmeye davet ediyoruz” dedi.

1427113785_durexconnect-1.jpg

Durex’in, ilişkilerin derinleşmesi ihtiyacını hatırlatan önemli bir kampanya geliştirdiğini belirten Doğal Hayatı Koruma Vakfı-WWF, İngiltere Halk Katılımı Sorumlusu Rachel Bloodworth ise “Kampanyanın herkese, zamanı durdurup çevrelerindeki hayatın tadını çıkarmak için ilham vereceğini umuyorum. Dünya Saati, gezegenimizi koruma ihtiyacımızın büyük bir sembolik göstergesi. Daha da önemlisi, elektriği kapatıp, bizim için önemli olan şeyler ile bağlantı kuracağımız bir zaman dilimi” şeklinde konuştu.

“Durex ile Bağlan” uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.