Güncel

Kendi adına kulaklık üretti

Ünlü oyuncu Dwayne Johnson ya da bilinen adıyla The Rock kendi kulaklık markasının ilk modelini satışa sundu. 


Ünlülerin kendi isimleriyle çeşitli ürünler piyasaya sürmeleri çok bilinen bir pazarlama yöntemi. Genelde parfüm ve kıyafet gibi ürünler piyasaya süren ünlüler kervanına ünlü oyuncu Dwayne Johnson ya da bilinen adıyla The Rock da katıldı. Project Rock isimli kulaklık markasını duyuran Dwayne Johnson, yeni ürünleri tanıttı. Halen Dwayne Johnson ile çalışan spor kıyafetleri markası Under Armor ve kulaklık ve hoparlör gibi ürünleri bulunan JBL tarafından geliştirilen kulaklık, Bluetooth 4.1 teknolojisini kullanıyor.

Under Armor tarafından tasarlanan terleme önceliyi kumaş ile kaplanan kulaklık, JBL'in ses teknolojilerine sahip. Kulaklığın pedleri çıkarılıp yıkanabiliyor. Sporcular için özel olarak tasarlanan kulaklık, Under Armor'ın Project Rock markası altında satışa sunuldu. Bu marka altında sportif kıyafetler ve ayakkabı gibi ürünler de yer alıyor.

Kulaklığın ABD fiyatı 250 dolar olarak açıklandı. Türkiye'ye gelip gelmeyeceği bilinmeyen ürün için vergiler hariç 1200 TL'Ye yakın para ödemek gerekiyor ki bu da ürünü biraz pahalı kılıyor. Kulaklıklarla birlikte Iron Paradise Airwaves isimli Dwayne Johnson tarafından hazırlanan bir Spotify listesi de hediye ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.