EA Sports College Football 25 çıkış tarihi, fragmanı ve tüm detaylar

EA Sports College Football 25, Temmuz ayında büyük bir heyecanla piyasaya sürülecek.

EA, 2014'ten bu yana ilk kez bir üniversite futbolu oyunu çıkartıyor ve bu durum oldukça heyecan yaratmış durumda. EA Sports College Football, Temmuz ayında büyük bir ilgiyle piyasaya sürülecek ve bazı önemli değişiklikler de içeriyor.

İlk olarak, EA artık NCAA ile çalışmıyor ve bu yüzden serinin ismi değişti. Bir diğer büyük adım olarak, oyun, isim, imaj ve benzerlik (NIL) programı sayesinde gerçek oyuncu isimlerini ve görsellerini içeriyor. Oyuncular, oyun içinde yer almaları karşılığında ödeme alıyorlar.

NCAA, EA Sports College Football'da yer almasa da EA, 134 FBS okulunu, stadyumlarını, marşlarını, maskotlarını ve binlerce oyuncuyu içeren ilgili hak sahipleriyle ayrı anlaşmalar yaptı. Bu yazıda, EA Sports College Football 25 hakkında bildiğimiz her şeyi, oyunun çıkış tarihini, platformlarını, yeni oynanış özelliklerini ve daha fazlasını derliyoruz. EA Sports College Football 25, 19 Temmuz'da piyasaya sürülecek. Deluxe Edition satın alanlar 16 Temmuz'da oynamaya başlayabilirler. Ayrıca, EA Play üzerinden 16 Temmuz'da başlayacak ücretsiz 10 saatlik bir deneme sürümü de mevcut. EA Sports College Football 25 şu anda ön siparişe açık ve çeşitli sürümler mevcut. Daha fazla bilgi için GameSpot'un EA Sports College Football 25 ön sipariş rehberine bakabilirsiniz.

Henüz oyun içi görüntüler mevcut değil, ancak EA Sports College Football 25'in genel tanıtım fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

EA Sports College Football 25, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkacak. PS4, Xbox One veya PC için bir sürüm bulunmuyor. Yeni üniversite futbolu oyunu, standart sürüm için 70$, Deluxe sürüm için 100$ ve MVP paketi için 150$ fiyatla satılacak. Daha fazla bilgi için GameSpot'un EA Sports College Football 25 ön sipariş rehberine göz atabilirsiniz.

EA Sports College Football 25'te oynaması en zor yerler arasında Texas A&M'den Kyle Field, Alabama'dan Bryant-Denny Stadyumu, LSU'dan Tiger Stadyumu, Ohio State'ten Ohio Stadyumu ve Georgia'dan Sanford Stadyumu bulunuyor. Ayrıca Penn State'ten Beaver Stadyumu, Wisconsin'den Camp Randall Stadyumu, Oklahoma'dan Gaylord Family Oklahoma Memorial Stadyumu, Florida State'ten Doak S. Campbell Stadyumu ve Florida'dan Ben Hill Griffin Stadyumu da listede yer alıyor. Diğer zorlu stadyumlar arasında Oregon'dan Autzen Stadyumu, Clemson'dan Memorial Stadyumu, Tennessee'den Neyland Stadyumu, Auburn'dan Jordan-Hare Stadyumu, South Carolina'dan Williams-Brice Stadyumu, Michigan'dan Michigan Stadyumu, Virginia Tech'ten Lane Stadyumu, Utah'tan Rice-Eccles Stadyumu, Texas'tan Darrell K. Royal-Texas Memorial Stadyumu ve Iowa'dan Kinnick Stadyumu sayılabilir. Notre Dame Stadyumu, Michigan State'ten Spartan Stadyumu, Arkansas'tan Donald W. Reynolds Razorback Stadyumu, Boise State'ten Albertsons Stadyumu ve Mississippi State'ten Davis Wade Stadyumu da bu listede bulunuyor.

EA Sports College Football 25 çıkış tarihi, fragmanı ve tüm detaylar - Resim : 1